V týchto „ponurých“ časoch máme aj dobré správy. Po včerajších informáciach, ktoré sa týkali iPhonu SE 2 prichádzajú ďalšie. Zariadenie je evidentne veľmi blízko. Nové úniky prezradili dátum vydania a tiež začiatok predaja.

Ďalší únik potvrdzuje skoré vydanie iPhonu SE 2 (iPhonu 9).

Zdá sa, že včerajší únik obalu, pre predmetné zariadenie bol skutočný. To, že Apple chystá nový iPhone SE 2 (iPhone 9) vieme už dlhšiu dobu. Kvôli koronavírusu ale nebolo jasné, kedy bude predstavený.

- Reklama -

Len včera unikol na verejnosť kryt od známeho výrobcu, na ktorom sme mohli spozorovať nápis „New iPhone 4,7″, 2020“. Okrem toho vyplávali informácie, že mnohí maloobchodní predajcovia už naskladňujú príslušenstvo k pripravovanej novinke, avšak predaje budú môcť začať až po 5. apríli.

Náš včerajší odhad bol veľmi pozitívny. Ak by Apple začalo s predajom iPhonu SE 2 (iPhonu 9) už v pondelok na budúci týždeň (6. apríla), mohlo by ho predstaviť už tento týždeň (1-3. apríla) .

Svetoznámy leaker, Jon Prosser však prostredníctvom svojho Twitter účtu zdieľal informácie, ktoré sa líšia, no v zásade ide len o minimálny rozdiel. Podľa jeho zdrojov blízkych spoločnosti Apple, by to malo vyzerať v následujúcom období takto:

iPhone SE 2 (iPhone 9) – Dátum predstavenia: 15. apríl. 2020

iPhone SE 2 (iPhone 9) – Dátum spustenia predaja 22. apríl 2020.

iPhone SE 2 (iPhone 9) takto bdue vyzerať
Ďalší únik potvrdzuje skoré vydanie iPhonu SE 2 (iPhonu 9).

Nový odhad je posunutý iba o 2 týždne oproti tomu pôvodnému.

Pôvodne sa hovorilo o predstavení 1.4.2020 a začiatku predaja 3.4. 2020. Do všetkého ale nečakane vstúpila pandémia koronavírusu, ktorá mohla veci posunúť o približne 2 týždne. Samozrejme odhady nemusia byť presné. To, o čom sme ale presvedčení je fakt, že Apple v apríli iPhone SE 2 (iPhone 9) naozaj predstaví, nakoľko sa o tom veľa diskutuje.

Spomínané 2 týždne by mohli eliminovať počiatočný nedostatok tohto tovaru na trhu. O niečo dlhšiu dobu boli pred mesiacom zatvorené všetky výrobné haly v Číne, kde sa okrem iného produkuje aj táto novinka. Firma by okrem iPhone SE 2 (iPhonu 9) so 4,7″ displejom mala predstaviť aj verziu iPhone SE 2 Plus s 5,5″ displejom. Okrem iného ponúkne aj A13 Bionic, 3GB RAM a základnú cenu za 64 GB verziu na úrovni 399$. Tešíte sa?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.