V týchto „ponurých“ časoch máme aj dobré správy. Po včerajších informáciach, ktoré sa týkali iPhonu SE 2 prichádzajú ďalšie. Zariadenie je evidentne veľmi blízko. Nové úniky prezradili dátum vydania a tiež začiatok predaja.

Ďalší únik potvrdzuje skoré vydanie iPhonu SE 2 (iPhonu 9).

Zdá sa, že včerajší únik obalu, pre predmetné zariadenie bol skutočný. To, že Apple chystá nový iPhone SE 2 (iPhone 9) vieme už dlhšiu dobu. Kvôli koronavírusu ale nebolo jasné, kedy bude predstavený.

Len včera unikol na verejnosť kryt od známeho výrobcu, na ktorom sme mohli spozorovať nápis „New iPhone 4,7″, 2020“. Okrem toho vyplávali informácie, že mnohí maloobchodní predajcovia už naskladňujú príslušenstvo k pripravovanej novinke, avšak predaje budú môcť začať až po 5. apríli.

Náš včerajší odhad bol veľmi pozitívny. Ak by Apple začalo s predajom iPhonu SE 2 (iPhonu 9) už v pondelok na budúci týždeň (6. apríla), mohlo by ho predstaviť už tento týždeň (1-3. apríla) .

Svetoznámy leaker, Jon Prosser však prostredníctvom svojho Twitter účtu zdieľal informácie, ktoré sa líšia, no v zásade ide len o minimálny rozdiel. Podľa jeho zdrojov blízkych spoločnosti Apple, by to malo vyzerať v následujúcom období takto:

iPhone SE 2 (iPhone 9) – Dátum predstavenia: 15. apríl. 2020

iPhone SE 2 (iPhone 9) – Dátum spustenia predaja 22. apríl 2020.

iPhone SE 2 (iPhone 9) takto bdue vyzerať
Ďalší únik potvrdzuje skoré vydanie iPhonu SE 2 (iPhonu 9).

Nový odhad je posunutý iba o 2 týždne oproti tomu pôvodnému.

Pôvodne sa hovorilo o predstavení 1.4.2020 a začiatku predaja 3.4. 2020. Do všetkého ale nečakane vstúpila pandémia koronavírusu, ktorá mohla veci posunúť o približne 2 týždne. Samozrejme odhady nemusia byť presné. To, o čom sme ale presvedčení je fakt, že Apple v apríli iPhone SE 2 (iPhone 9) naozaj predstaví, nakoľko sa o tom veľa diskutuje.

Spomínané 2 týždne by mohli eliminovať počiatočný nedostatok tohto tovaru na trhu. O niečo dlhšiu dobu boli pred mesiacom zatvorené všetky výrobné haly v Číne, kde sa okrem iného produkuje aj táto novinka. Firma by okrem iPhone SE 2 (iPhonu 9) so 4,7″ displejom mala predstaviť aj verziu iPhone SE 2 Plus s 5,5″ displejom. Okrem iného ponúkne aj A13 Bionic, 3GB RAM a základnú cenu za 64 GB verziu na úrovni 399$. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Apple už nie je kráľom predaja smart hodiniek a náramkov. Predbehlo ho Xiaomi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.