Ak si chcete kúpiť najlacnejší iPhone v ponuke, ktorý disponuje výkonným procesorom A15 Bionic a taktiež moderným 5G pripojením, máme pre vás fantastickú správu. iPhone SE 3. generácie si teraz môžete zaobstarať za extrémne výhodnú cenu. Napriek staršiemu dizajnu vám ponúkne niečo, čo žiaden iný „novodobý“ model.

Zariadenie má 4,7″ displej s vysokým rozlíšením a staré dobré odomykanie cez Touch ID. Vyrobené je z kombinácie hliníka a skla, vďaka čomu pôsobí nielen prémiovo, ale takisto je aj dosť odolné. iPhone SE 3 spĺňa normu IP68, takže mu neublíži ani voda. Čo sa týka výkonu 5 nm čipu A15 Bionic, ten spolu so 4 GB RAM bez mihnutia oka rozbehá aj najmodernejšie a najnáročnejšie aplikácie. Telefón vám nebude nikdy sekať a okrem iOS 18 si doň nainštalujete ešte niekoľko ďalších operačných systémov!

Čo sa potom týka ceny, iPhone SE 3. generácie sa štandardne predáva za 529 €, avšak vy ho dnes viete získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je dostupný len za 403 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Jeho veľkou výhodou sú kompaktné rozmery, vďaka čomu sa veľmi pohodlne ovláda aj v jednej ruke.

iPhone SE 3
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen

iPhone SE 3 disponuje kvalitným 12 Mpx zadným fotoaparátom s optickou stabilizáciou, portrétnym režimom a taktiež možnosťou zachytávať kvalitné 4K video pri 60 FPS. Okrem toho s ním natočíte spomalené zábery až do 240 FPS. Pre bežného človeka je táto kamera absolútne dostačujúca.

Ako teda môžete vidieť sami, iPhone SE 3 je stále slušne vybavený smartfón, ktorý postačí potrebám drvivej väčšiny z nás a zároveň je to dnes tá najrýchlejšia cesta k cenovo dostupnému iOS zariadeniu. Ak si ho teda chcete kúpiť, po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 403 €. Je to veľmi výhodná ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple znížilo objednávku na 65 miliónov iPhonov 6S/6S Plus!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -