Horúce leto pociťujú Slováci na vlastnej koži a mnohí namiesto behania po vonku preferujú skôr klimatizované priestory svojej obývačky. Nie každý totiž dokáže zvládať vysoké teploty. Čo si však pobyt doma spríjemniť s novou hernou konzolou? PlayStation 5 teraz kúpite v zľave. Herná konzola od Sony sa stále veľmi oplatí.

PS5 je totiž vybavené špičkovým hardvérom, ktorý oceníte aj na iné činnosti, ako hranie hier. Samozrejmosťou je extrémny výkon, s ktorým si užijete najnovšie tituly v maximálnej grafike v 4K rozlíšení pri 120 FPS. Stačí mať len televízor alebo monitor, ktorý takúto obnovovaciu frekvenciu podporuje.

Cena za PlayStation 5 od začiatku roka výrazne klesla, keď sa ustálila na hranici 549 – 579 € v závislosti od predajcu. Po kliknutí na tento odkaz však konzolu kúpite už za 479 €, čo je absolútne fantastická ponuka. Ak navyše prihodíte niekoľko desiatok eur, PS5 zoženiete aj u autorizovaných predajcov v špeciálnych baleniach, ktoré obsahujú nejakú tú hru za zvýhodnenú cenu.

Cez PlayStation 5 sa ale dostanete aj ku Netflixu a cez Blu-Ray mechaniku si môžete prehrať filmy vo vysokej kvalite. Zabúdať nemôžeme ani na interné 825 GB SSD úložisko, na ktoré si môžete ukladať hry aj iné súbory.

Na digitálnej edícii PS5 ušetríte ešte viac 

PlayStation 5 digital edition
Zdroj: Sony

Pre tých, ktorým sa zdá cena 479 € vysoká máme jednu čiastočne dobrú správu. Pokiaľ chcete získať PlayStation 5 absolútne najlacnejšie, môžete si zaobstarať aj špeciálnu digitálnu edíciu, ktorá sa samozrejme predáva aj na našom trhu. Po kliknutí na tento odkaz za ňu zaplatíte len 437 €, čo znie veľmi lákavo.

Upozorňujeme vás však, že tento model nemá Blu-Ray mechaniku, čo v praxi znamená, že si na ňom môžete zahrať iba hry, ktoré si zakúpite v internetovom obchode PlayStation Store. Nevýhodou teda je, že tu prakticky neexistuje možnosť, ako ušetriť na tituloch z druhej ruky, no každý má iné priority a preferencie. Niekomu môže viac vyhovovať „čistejší“ dizajn digitálnej verzie.

Do pozornosti tiež dávame, že Sony už teraz pracuje na novom PlayStation 5 Slim, ktoré ponúkne tenšiu konštrukciu a nižšiu cenu. Výrobca to dosiahne práve vďaka absencii BluRay mechaniky, ktorú si zákazníci budú vedieť extra dokúpiť za poriadne mastný príplatok.

Zatiaľ však nie je isté, či bude spomínaná Blu-Ray mechanika fungovať aj na staršom modeli v rámci digitálnej edície. PS5 Slim by mohlo byť predstavené už koncom roka 2023, alebo začiatkom 2024.

Prečítajte si tiež  V roku 2022 uvidíme novú Apple TV. Dočkať sa môžeme aj nižšej ceny

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -