iPhone SE Plus 2021

Ak sa špekulácie stanú realitou, ďalším dostupným smartfónom v ponuke môže byť iPhone SE Plus. Podrobné informácie zdieľal portál 91mobiles, opierajúci sa o tvrdenia z vlastných zdrojov a známeho tipéra Apple LAB.

Vyzerá to tak, že väčšia verzia dostupného zariadenia získa niekoľko kľúčových benefitov. Prítomný tu bude 6,1″ LCD edge-to-edge displej v tele iPhonu XR a celý hardvér sa bude spoliehať na procesor A14 Bionic, prípadne A13 Bionic z roku 2019.

- Reklama -

V zadnej časti nájdeme len jeden fotoaparát s rozlíšením 12MP, optickou stabilizáciou obrazu, inteligentným HDR a portrétnym režimom. Vpredu by sa mal skrývať rovnaký senzor skenovania tváre Face ID, ako v iPhone 12.

Čo sa týka ceny, tá by sa mohla podľa zdroja pohybovať na úrovni 499$ (základ). Ak si vyberiete najvyššiu pamäťovú verziu, zaplatíte zhruba 699$. Samozrejmosťou budú schopnosti ako vodeodolnosť s normou IP67, prítomnosť U1 Wideband čipu a ďalšie.

Pokiaľ sú tieto informácie pravdivé, tešiť sa môžeme na zaujímavú ponuku, ktorá vyradí iPhone XR a možno aj iPhone 11 z predaja. Nechajme sa prekvapiť.

- Reklama -
ZDROJgizchina
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

  1. Mám iPhone xr,11 a 11pro a som maximálne spokojní neviem či by som chcel aj se plus keď patrím medzi náročných používateľov
    Se plus môže byť ale čo ak sa to bude volať iPhone xr2 je to možné

  2. Podľa mna to bude iPhone se3. Ale mám xr ale aj 11 a 11pro takze určite by som si ho nekúpil pokial ho presne neuvidím naživo
    Lebo iPhone se3 je dobre ale už je to dosť nemoderne a ešte vôbec sa mi neľúbia že vyradia lihtning konektor keď je lepší než USB C no či už

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here