Jablková spoločnosť sa musí v súčasnosti pripravovať urýchlene na to aby stihla predstaviť nový iPhone SE2 približne za 5-6 mesiacov. To, že sa na ňom naozaj pracuje potvrdzujú stále hodnovernejšie úniky. Dnes je tu ďalší. Pojednáva o tom, že iPhone SE2 príde s displejom od spoločnosti LG.

iPhone SE2 príde s displejom od spoločnosti LG

O najnovší únik sa postarali kórejské webové stránky The Elec, ktoré zverejnili informácie týkajúce sa displeja budúceho iPhonu SE2. Správu parafrázoval aj magazín macrumors, čo jej dodáva na vierohodnosti. Hovorí sa tu v podstate o tom, že Apple momentálne rokuje s firmou LG na dodávkach displejov pre budúci iPhone SE2. Podľa všetkého sa bude teda týkať o už známu zobrazovaciu jednotku z uhlopriečkou 4,7″ a technológiou LCD. Čo tu ale nenájdeme je obľúbený 3D Touch, ktorý zároveň zmizol aj zo všetkých tohtoročných modelov.

Podľa známych informácii predstavuje práve 3D Touch (v prípade iPhonu 11 Pro Max) úsporu asi 14$ na výrobe. Ak si to vynásobíme počtom predaných kusov, je to celkom slušný výsledok, ktorý Apple ušetrí. Presne preto očakávame tento krok aj v prípade duchovného nástupcu iPhonu SE a skutočného nástupcu iPhonu 8.

V dnešnej dobe by mala niekde vo výrobných halách spoločnosti LG prebiehať prísna kontrola kvality na poslednú chvíľu. Je teda jasné, že projekt tohto zariadenia vzniká evidentne na poslednú chvíľu. Možno, že si myslíte, že 5-6 mesiacov je veľa času. Ak sa však chystáte produkovať a predať státisíce zariadení, je to veľmi málo času…

- Reklama -

Môže to byť predajný trhák

V súvislosti s novým “malým” iPhonom sa hovorí aj o tom, že pôjde o predajný hit. Mala by sa o to postarať v prvom rade prijateľná cena. Tá by v USA mohla začínať už na úrovni 399$ za základnú, 64GB verziu, čo vôbec neznie ako zlá ponuka. Telefón bude vhodný hneď pre niekoľko skupín používateľov.

Jednou z nich budú nový používatelia, ktorý ešte iPhone nemali a chcú to vyskúšať za rozumne peniaze. Druhá skupina bude taká, ktorá už iPhone mala (možno aj model SE) a nechce alebo nepotrebuje špičkovú technológiu. Tretia skupina bude taká, ktorá sa bude rozhodovať medzi Andoridom a iOS v rovnakej cenovej hladine. Pôjdete do tejto novinky aj vy alebo sa vám už nepáči tá “myšlienka” alebo nedostatok, že už nemá maličký 4″ displej? Svoje názory nám napíšte do komentárov.

iPhone SE2 príde s displejom od spoločnosti LG. Momentálne prebiehajú rokovania. - svetapple.sk
iPhone SE2 príde s displejom od spoločnosti LG. Momentálne prebiehajú rokovania. – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Ak to bude tak ako pisu 4,7 tak budem veľmi rád..este keby ma kovove telo bolo by to top..to je aj dovod prečo stále ostávam pri ip7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here