Pozadie inšpirované baleniami Macov s čipom M1

iPhone, iPad a Mac ponúkajú nádherné displeje, s presným zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili tapety inšpirované baleniami Macov s čipom M1, od známeho umelca AR7.

Na rozdiel od minulej série so zimnou tematikou, ktorá ponúkala dennú/nočnú verziu, v tomto prípade je všetko ladené do farebných odtieňov. Obrázky štylizujú niekoľko kombinácií farieb v elegantnom dizajne. Vo všetkých prípadoch sú riešené tak, aby čo najmenej rušili pracovnú plochu počas každodenného používania.

- Reklama -

AR7 si dal samozrejme záležať aj na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, iPady či Macy. V prípade, že používate akékoľvek iné zariadenie, takisto sa dajú prispôsobiť.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here