Pozadie inšpirované obrazovkou Pro Display XDR

iPhone, iPad a Mac ponúkajú nádherné displeje, s presným zobrazením a vysokým rozlíšením. Aj preto vám odporúčame používať také pozadie, ktoré dokáže využiť tento potenciál. Dnes sme si pre vás pripravili tapety inšpirované obrazovkou Pro Display XDR, od známeho umelca AR7.

Na rozdiel od minulej série s tématikou „M1“, ktorá neponúkala dennú/nočnú verziu, v tomto prípade je všetko ladené do farebných odtieňov a na výber je svetlejšie a tmavšie prevedenie. Obrázky štylizujú niekoľko kombinácií farieb v elegantnom dizajne. Vo všetkých prípadoch sú riešené tak, aby čo najmenej rušili pracovnú plochu počas každodenného používania.

AR7 si dal samozrejme záležať na kompatibilite. Pozadie môžete aplikovať na všetky doterajšie iPhony, pričom nechýba ani najväčšia verzia so 6,7″ displejom. To ocení každý.

Všetky súbory zobrazíte kliknutím na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do zdieľaného priečinku v Google Disku. Netradičné umiestnenie súvisí s čo možno najvyššou kvalitou obrázkov, ktoré nie sú nijakým spôsobom komprimované.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.
Prečítajte si tiež  Na internet unikli obrázky nových MacBookov Pro, ktoré Apple predstaví už o týždeň
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.