Apple pred pár dňami predstavilo úplne nový operačný systém iOS 15 pre iPhone a iPod Touch 7. generácie. K dispozícii je už vo verzii pre vývojárov, a tak vám ponúkame možnosť stiahnuť si unikátne pozadie aj do svojho zariadenia s iOS 14.

Ako môžete vidieť sami, pozadia sú veľmi jednoduché a čiastočne nadväzujú na minuloročný operačný systém. Farby sú však menej výrazné a celé to pôsobí „uhladenejším“ dojmom.

iOS 15 nové widgety - WWDC 2021
iOS 15 nové widgety – WWDC 2021

Apple samozrejme dbalo aj na jednoduchosť zobrazenia. V grafike sa síce objavuje množstvo prvkov, no tie sú poväčšine rozmazané a tak vám nebudú prekážať pri hľadaní apiek na pracovnej ploche.

Na konci článku nájdete dve pozadia, jedno svetlé a druhé tmavé (denný/nočný režim). Rozloženie strán je vhodné aj pre operačný systém iPadOS, takže si ich môžete stiahnuť tiež do tabletu.

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

 

Prečítajte si tiež  Týždenná akcia na príslušenstvo! |28.3. - 3.4.|
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.