Zvesti ohľadom pripravovaných produktov sa stále množia a zhodujú. Jeden z najznámejších leakerov súčasnosti (Jon Prosser) prezradil, že iPhone 12 a iPad (pravdepodobne model Air) si nekúpite skôr ako v októbri 2020. Môže za to celkové spomalenie výroby.

iPhone 12 a nový iPad prídu spoločne na trh v októbri

Koronavírus narušil aj plány spoločnosti Apple. Dodávateľské reťazce mali odstavenú výrobu a tak sa spomalil aj celý proces vývoja pripravovaných zariadení. Pocíti to každý jeden z nás. Nový iPhone 12 alebo iPad Air si nekúpime skôr ako v októbri (čo je netradičný dátum).

Potvrdil to Jon Prosser, ktorý sa odvoláva na svoje kvalitné zdroje priamo v spoločnosti Apple. Už v minulosti bol v predpovediach veľmi úspešný a tak túto informáciu považujeme za celkom relevantnú. To, že sa zariadenia začnú predávať až v októbri ale nutne neznamená, že ich neuvidíme v septembri.

Apple by mohlo svoj event usporiadať počas deviateho mesiaca tak, ako je to bežné. Pravdepodobne sa potom bavíme o jeho druhej polovici. Zariadenia sa nám teda ukážu “v plnej paráde” a používatelia si potom na ne niekoľko týždňov počkajú (kým sa dostanú do predaja).

- Reklama -

Očakávame, že spoločnosť Apple ukáže v rámci Keynote nový iPhone 12 (v štyroch prevedeniach), iPad Air 2020 (s 10,8″ displejom), možno aj iPad mini 2020 (s 8,5-9″ displejom), Apple Watch Series 6 či teoreticky aj MacBook Pro s procesorom Apple Sillicon. Udalosť môže byť nabitá technologickými novinkami. Nechajme sa prekvapiť. Na čo sa v roku 2020 najviac tešíte vy? Napíšte nám do komentára.

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

  1. Nemusím byť Jon Prosser, aby nám bolo jasné (môj príspevok pred viac ako mesiacom), že Apple nemá žiadny dôvod nepredstaviť produkty na septembrovom Keynote a predávať začne neskôr (môj názor – akože Covid…).

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here