Luxusný telefón musí byť chránený. Kvalitné príslušenstvo poväčšine zoženiete od 10€ do 50€. To s však všetko tuctové obaly od tuctových výrobcov. Ak chcete byť niečim originálni, môžete siahnuť po krytoch od spoločnosti GRAY. Kúpte si kryt z titánu a jeho cena prevyšuje hodnotu smartfónu.

Kúpte si kryt z titánu. Nikto iný taký nebude mať.

Firma GRAY sa rozhodla byť iná ako všetci ostatní radoví výrobcovia. Predstavila obal, ktorý nie je výnimočný len svojim dizajnom a originálnym spôsobom výroby ale najmä svojim materiálom. Jedná sa o titán 5. triedy čo znamená, že ho prakticky nie je možné poškodiť bežným používaním. Jeho tvary sú elegantné a luxusné. Zakrýva najmä rámčeky zariadenia a trochu trčí do priestoru aby sa telefón za žiadnu cenu nepoškodil.

Zaujímavý je aj spôsob inštalácie. Nepotrebujete na to žiadne svorky ani skrutky aj keď to tak môže vyzerať. Celý kryt bol vyrobený tak aby sa dal uzatvoriť na “klikový” spôsob. Navyše jeho produkcia je veľmi precízna. Firma GRAY tvrdí, že obal z titánu vyrába minimálne 8 hodín.

Kúpte si kryt z titánu. Cena prevyšuje 1100€ a zabalí iPhone či Samsung. - svetapple.sk
Kúpte si kryt z titánu. Cena prevyšuje 1100€ a zabalí iPhone či Samsung. – svetapple.sk

Po tomto procese je navyše materiál odovzdaný do skúsených rúk zamestnancov spoločnosti, ktorí ho dokonalo vyleštia. Samozrejme všetko ručne. Ak by ste si chceli kúpiť tento kryt, podmienkou je vlastnenie buď iPhonu XS alebo Samsungu Galaxy S10+, na iné zariadenia ho výrobca nedodáva.

Kúpte si kryt z titánu. Cena prevyšuje 1100€ a zabalí iPhone či Samsung. - svetapple.sk
Na obrázku model Advent Titanium za vyše 600€ – svetapple.sk

Cena, z ktorej sa vám roztočí hlava

Samozrejme každá sranda niečo stojí a tento kryt nie je výnimkou. Tak ako už bolo v úvode naznačené, za kryt môžete vyhodiť aj viac ako 1 100€. Konkrétne 1 164€ a to za vrchol ponuky Aurora. Ten sa vám však spolu s obalom Gold bude zháňať veľmi ťažko, nakoľko počet vyrobených kusov bol obmedzený. Dostupný bude ale určite obal nazvaný ako “Advent Titanuim”. Dobrou správou je, že je výrazne lacnejší. Tou zlou zase, že začína na 623€.

Samozrejme nejde o púzdra, ktoré by si mal kupovať bežný človek. Ide o púzdra, ktorých majitelia majú toľko peňazí, že im nerobí problém minúť 10€ alebo 600€ za obal na telefón. Otázne ale je, do akej miery sa im skutočne páči dizajn obalu. Ak áno, kúpte si kryt z titánu, zaručene taký nebude mať nikto z vášho okolia…

Kúpte si kryt z titánu. Cena prevyšuje 1100€ a zabalí iPhone či Samsung. - svetapple.sk
Vrchol ponuky za 1164€, model Aurora. – svetapple.sk

zdroj: Androidpolice

ZDROJandroidpolice
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here