Swissten MagStick nabíjačka je dostupným a efektívnym riešením pre nabíjanie vašich Apple zariadení, pokiaľ nechcete platiť šialenú cenu za originálne príslušenstvo. Tento produkt je kompatibilný s technológiou MagSafe, ktorá pomocou magnetov umožňuje zarovnať iPhone do správnej polohy a zabezpečiť tak rýchle a spoľahlivé nabíjanie jednoduchým priložením magnetického krúžku k zadnej časti zariadenia.

S celkovým výstupným výkonom až 15 W si môžete byť istí, že vaše zariadenia budú nabíjané rovnako rýchlo, ako pri klasickej MagSafe nabíjačke. Táto nabíjačka tiež obsahuje integrovaný kábel s dĺžkou 1,5 metra (originál od Apple má iba 1 meter) a konektor USB-C, čo vám umožní jednoduché pripojenie k akémukoľvek zdroju napájania. Koľko ale táto nabíjačka stojí? Jej cena vás prekvapí. Zatiaľ čo si spoločnosť Apple pýta za svoje riešenie až 49 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete od 35 €, za Swissten MagStick zaplatíte zo zľavnenej ceny v podstate len polovicu. Túto nabíjačku totiž nájdete po kliknutí na tento odkaz už za 18,9 €, čo sa z nášho pohľadu veľmi oplatí.

Rovnako je dôležité zdôrazniť, že Swissten MagStick nabíjačka využíva predpäťovú a podpäťovú ochranu, ktorá chráni Vaše zariadenia pred poškodením z dôvodu nestabilného napätia. Okrem toho, regulovaná teplota cievky pomáha skrátiť dobu nabíjania a je chránená pred prehriatím, čo zvyšuje bezpečnosť a životnosť Vašich zariadení. Ako iste viete, vysoké teploty neprospievajú vášmu akumulátoru.

iPhome 12 Pro MagSafe
Zdroj: Macrumors

Veľkým benefitom je aj nízka váha a ľahká prenosnosť Swisteen MagStick, takže ju môžete mať na nočnom stolíku ale pokojne aj v cestovnej taške. Jedinou vecou, na ktorú chceme upozorniť je, aby ste využívali aspoň 20 W nabíjací adaptér, ktorý dokáže dať tejto nabíjačke dostatok šťavy. Originál od Apple nájdete po kliknutí na tento odkaz už za 16,09 €, takže v tomto prípade nie je čo riešiť. Aj na jeho nákupe ušetríte vďaka zľave 9 €, keďže normálne sa predáva od 25 €.

Na záver už iba podotkneme, že nabíjačku Swissten MagStick sme testovali aj my v redakcii a oproti originálu sme na nej nezaznamenali prakticky žiadne zásadné rozdiely (okrem nápisov). Má úplne rovnaký dizajn, príjemne sa používa a ušetriť na nej viac ako polovicu sa z nášho pohľadu určite oplatí. Dokonca sa nám viac páčil dlhší, až 1,5 metrový kábel, vďaka čomu bolo možné nabíjačku umiestniť aj do vzdialenej zásuvky. Rozhodnutie ale nechávame samozrejme na vás.

Prečítajte si tiež  Kedy Apple oficiálne oznámi iPhone 15 event?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here