Spoločnosť Apple predstavila nový MacBook Air s procesorom M2 len pred niekoľkými mesiacmi a od tej chvíle ide o extrémne žiadaný produkt. Je síce pravda, že väčšine zákazníkov vyhovuje aj starší model MacBook Air s procesorom M1, ktorý zoženiete od 1069,00 €, no ak chcete najmodernejší hardvér, musíte si priplatiť.

Nový MacBook Air z roku 2022 preto štandardne zoženiete u autorizovaného predajcu Apple za cenu 1499,00 € a to je celkom „pálka“. Našťastie však existuje trik, s ktorým na toto zariadenie dostanete príjemnú 10 % zľavu.

- Reklama -

A aj keď sa to nezdá ako vysoká suma, v skutočnosti vám to môže ušetriť až 150,00 €, takže zariadenie kúpite za 1349,00 €. Za zvyšné peniaze potom zoženiete napríklad zľavnené AirPods 2. generácie.

Podmienky pre získanie zľavy 

MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Pokiaľ si chcete novú zľavu uplatniť, v prvom rade musíte navštíviť autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Neposkytne vám ju totiž žiaden „pofidérny“ predajca. V druhom rade musíte byť študentom starším ako 18 rokov s platnou ISIC/ITIC kartou.

Akonáhle sa ňou preukážete na predajni, prípadne pošlete predajcovi kópiu ISIC/ITIC karty (obidve strany) v rámci online predaja, automaticky dostávate zľavu až do výšky 10 %. Rovnakým spôsobom však môžete získať za zaujímavé ceny aj iné produkty od spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.