Spoločnosť Apple predstavila nový MacBook Air s procesorom M2 len pred niekoľkými mesiacmi a od tej chvíle ide o extrémne žiadaný produkt. Je síce pravda, že väčšine zákazníkov vyhovuje aj starší model MacBook Air s procesorom M1, ktorý zoženiete od 1069,00 €, no ak chcete najmodernejší hardvér, musíte si priplatiť.

Nový MacBook Air z roku 2022 preto štandardne zoženiete u autorizovaného predajcu Apple za cenu 1499,00 € a to je celkom „pálka“. Našťastie však existuje trik, s ktorým na toto zariadenie dostanete príjemnú 10 % zľavu.

A aj keď sa to nezdá ako vysoká suma, v skutočnosti vám to môže ušetriť až 150,00 €, takže zariadenie kúpite za 1349,00 €. Za zvyšné peniaze potom zoženiete napríklad zľavnené AirPods 2. generácie.

Podmienky pre získanie zľavy 

MacBook Air M2 2022
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Pokiaľ si chcete novú zľavu uplatniť, v prvom rade musíte navštíviť autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. Neposkytne vám ju totiž žiaden „pofidérny“ predajca. V druhom rade musíte byť študentom starším ako 18 rokov s platnou ISIC/ITIC kartou.

Akonáhle sa ňou preukážete na predajni, prípadne pošlete predajcovi kópiu ISIC/ITIC karty (obidve strany) v rámci online predaja, automaticky dostávate zľavu až do výšky 10 %. Rovnakým spôsobom však môžete získať za zaujímavé ceny aj iné produkty od spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods sa v budúcich generáciách dočkajú funkcií pre zlepšenie sluchu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -