Reklamy od spoločnosti Apple majú jednu spoločnú vlastnosť. Vždy keď sa na ne pozeráme, pôsobia mimoriadne dynamicky a tiež jednoducho. V skutočnosti sa však za ich produkciou skrývajú kamery, nástroje a príslušenstvo za desaťtisíce dolárov a zabudnúť nemôžeme ani na pokročilé CGI efekty.

Mladí YouTuberi z kanálu TMS Productions si však dali ťažkú výzvu, v rámci ktorej sa pokúsili natočiť reklamu na iPhone 15 s minimálnym budgetom. Využili na to rôzne vlastnoručne vyrobené nástroje, na ktoré minuli minimálne financie. Po pomerne náorčnej práci všetky zábery zostrihali a vytvorili z nich celok, ktorý vás prekvapí.

Napriek tomu, že „odkopírovaná“ reklama nebola tak dokonalá, ako tá originálna vyzerá mimoriadne profesionálne. Navyše autori zistili, že Apple využíval CGI aj tam, kde oni kameru a náročné postupy.

Pokiaľ vás teda trochu zaujíma reklamná produkcia a chcete sa pozrieť do zákulisia toho, ako sa natáča skutočná Apple reklama, prípadne na to, ako sa to dá napodobniť skoro v domácich podmienkach, nižšie nájdete dokonalé video, ktoré vám to odprezentuje.

My už iba upozorníme, že napodobňovaná bola práve reklama, ktorá do veľkej miery vzniká v susednom Česku. Tak čo hovoríte na výsledok?

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  No tak takýto iPhone 8 si vieme predstaviť!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.