Príslušenstvo pre iPhone je na každom rohu. Dnes vám ukážeme také, ktoré skutočne stojí za to. Jedná sa o Mophie Juice Pack Air. Vďaka integrovanej baterke dokáže životnosť telefónu predĺžiť až o 34 hodín.

Mophie Juice Pack Air

Pokiaľ budete na trhu hľadať spoľahlivého výrobcu príslušenstva pre iPhone, pravdepodobne sa postupne dostanete k značkám ako Baseus či Mophie.

Obe majú v ponuke široký sortiment puzdier, z ktorých dokážete nabiť vaše zariadenie pokojne aj na desiatky hodín. Dnes si predstavíme výrobok Mophie Juice Pack Air, ktorý má v sebe integrovanú baterku s kapacitou 1 720mAh. Výrobca udáva, že by mal predĺžiť životnosť zariadenia až o 34 hodín, pričom by púzdro nemalo nikomu zavadzať pri používaní. Má tenký a elegantný dizajn pripomínajúci nabíjacie púzdro od Apple.

Mophie Juice Pack Air - iPhone vydrží o 34 hodín dlhšie. - svetapple.sk
Púzdro má elegantný a jednoduchý dizajn – svetapple.sk

Jeho výhodou je fakt, že na rozdiel od puzdier Mophie Juice Pack Access nie je vybavené USB-C portom ale pravým Lightning konektorom takže nemusíte so sebou nosiť dva káble. Výhodou púzdra je tiež podpora Qi, teda bezdrôtového nabíjania. To ale dokáže prúdiť len 5W rýchlosťou.

Mophie Juice Pack Air - iPhone vydrží o 34 hodín dlhšie. - svetapple.sk
Púzdro podporuje bezdrôtové nabíjanie – svetapple.sk

V rôznych farbách za príjemnú cenovku

Pokiaľ sa vám púzdro zapáčilo a chceli by ste si ho kúpiť trebárs pred dovolenkou, akurát vstupuje do predaja. Dostupné je zatiaľ napríklad na stránkach Mophie a štartovacia cena začína na 99€. Chrániť bude môcť iPhone XS, XS Max a XR. Nebude dostupné len v jednej nudnej farbe. Kúpiť si môžete čierne, červené, rúžové, šedé a napokon zlaté.

Na záver spomenieme, že zo zadnej strany púzdra vám budú značiť stav batérie 4 malé LED diódy. Tlačidlom spúšťate nabíjanie. Spodná časť púzdra je veľmi dobre chránená a neprídete ani o perfektný zvuk, ktorý iPhone ponúka. Reproduktory sú vyvedené tak, aby nedošlo ku žiadnej strate. Pokiaľ teda potrebujete spoľahlivého parťáka ku svojmu telefónu, ktorý sa vám neustále vybíja, Mophie môže byť riešenie.

Mophie Juice Pack Air - iPhone vydrží o 34 hodín dlhšie.
Mophie Juice Pack Air – iPhone vydrží o 34 hodín dlhšie.

zdroj: mophie

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here