Včera sme zverejnili na našom webe hneď dve informácie o tom, že niekto už má iPhone X, vďaka podivným privilégiám spoločnosti Apple. Zároveň sme ale nezabudli podotknúť, že asi pôjde o zamestnanca jablkovej spoločnosti, nakoľko verejnosť sa nemala ako k tomuto zariadeniu dostať. Dnes sme sa na internetových fórach dočítali zaujímavé domnienky a informácie, ktoré naše myšlienky potvrdzujú!

Zamestnanci Applu

Informácie vedú ako ináč k samotnému Apple. Všetky iPhony, ktoré sme mali možnosť vidieť na fotkách či videu by mali patriť výhradne jemu a žiaden človek nemá iPhone X v osobnom vlastníctve, to všetko až po začatí predaja. Dôvod je jednoduchý, zariadenia, ktoré môžeme vidieť na ulici sú akési “testovacie kusy”, ktoré už sú síce hotové ale Apple sa pomocou nich snaží stále jemne dolaďovať funkcie ako napríklad Face ID či nové vyobrazenie displeja. Samozrejme, nebude to hneď ale drobné vylepšenia či zmeny by mali prísť hneď po tom, ako sa začne iPhone X predávať po celom svete.

- Reklama -

Je otázne, koľko takýchto zariadení reálne koluje po svete. Predpokladáme ale, že ich vôbec nie je málo. Na to aby mal Apple reálny prehľad o problémoch priamo od zamestnancov Applu, muselo by mať v obehu stovky, možno tisícky iPhonov X a tak to predpokladáme aj je. Tak či onak, netreba týmto zamestnancom závidieť. Majú síce výhodu, ktorú my nemáme ale viac menej pre nás robia prácu, aby všetko lepšie fungovalo. iPhone X príde už 27. októbra v predobjednávkach a oficiálny predaj začne 3. novembra. Veľmi sa naň tešíme!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x on out

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here