Hoci sa iPhone 12 začne predávať pravdepodobne až v októbri 2020, výrobcovia krytov už dnes pracujú na tom, aby mali svoje produkty pripravené včas. Dnes sa na internete objavili zábery troch druhov ochranných puzdier, ktoré sú určené pre 5,4″, 6,1″ a 6,7″ model. Môžu ale aj nemusia byť pravým únikom.

Na iPhone 12 sa už dnes pripravujú obaly a ochranné puzdrá

Ešte pred tým ako začneme, radi by sme upozornili na to, že je veľmi ťažké posúdiť relevantnosť týchto záberov. Kryty mohli vzniknúť na základe dát, ktoré spoločnosť Apple rozosiela výrobcom mesiace pred začiatkom predaja. Tak isto sa o ne mohol postarať aj šikovný grafik, ktorý ich vytlačil na 3D tlačiarni.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Už na prvý pohľad ale môžeme vidieť, že ukazujú 3 veľkosti zariadenia, masívny výrez pre zadný fotoaparát, či výrezy, určené pre tlačidlá zvuku alebo uzamykania.

Všetky 3 kryty sú bielej farby a majú naozaj jednoduchý dizajn. Ako sme už uviedli vyššie, pasujú na 4 modely a to 5,4″ iPhone 12 (mini), 6,1″ iPhone 12, 6,1″ iPhone 12 Pro a 6,7″ iPhone 12 Pro Max. Ťažko povedať, či budú mať obe 6,1″ verzie rovnakú hrúbku, no pokiaľ áno, používateľ nebude musieť riešiť to, aký obal si zakúpi.

Na iPhone 12 si už dnes môžete zakúpiť obaly.
Na iPhone 12 si už dnes môžete zakúpiť obaly.

Na fotografiách si môžete všimnúť, aký je obrovský rozdiel medzi najmenším a najväčším krytom. Pokiaľ by to takto bolo aj v praxi, iPhone 12 (mini) bude extrémne praktický smartfón po stránke rozmerov. Podľa posledných únikov má byť len o málo väčší ako iPhone 5 z roku 2012. Ktorý model si tento rok chystáte zakúpiť vy?

Na iPhone 12 si už dnes môžete zakúpiť obaly.
Na iPhone 12 si už dnes môžete zakúpiť obaly.
Na iPhone 12 si už dnes môžete zakúpiť obaly.
Prečítajte si tiež  Apple tvrdí, že Apple Watch Series 7 sú tie najodolnejšie hodinky, aké kedy predstavilo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.