Apple pred rokmi začal svojim zákazníkom ponúkať aj lacný model so starším dizajnom, ktorý však ponúka špičkový výkon a moderný hardvér. Ak chcete iPhone SE 3. generácie za fantastickú cenu, práve teraz ho môžete získať v ohromnej zľave. Krásne na ňom ušetríte.

iPhone SE 3 sa drží staršej dizajnovej koncepcie Apple, čo však môže niektorým zákazníkom vyhovovať viac. Jeho 4,7″ displej je doplnený o klasické domovské tlačidlo, v ktorom sa nachádza snímač odtlačkov prstov Touch ID. Oveľa dôležitejšia je ale prítomnosť procesora A15 Bionic, ktorý sa vyrába 5 nm procesom a podporuje 5G sieť. Vďaka tomu je iPhone SE 3 nielen veľmi rýchly, ale takisto bude ešte dlhé roky podporovať najnovšie verzie operačného systému iOS.

iPhone SE 3 sa štandardne predáva za 529 €, čo je pomerne dosť peňazí. Aj preto určite oceníte fakt, že ho po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť len za 414,9 € s DPH. Na nákupe teda ušetríte cca 115 € a získate telefón, ktorý vám bude verne slúžiť ešte veľmi dlhú dobu.

iPhone SE 3 za výbornú cenu
Zdroj: Unsplash / TechieTech Tech / Shiwa ID (úprava redakcie)

iPhone SE 3 má 12 Mpx fotoaparát v zadnej časti, ktorý ponúka veľmi kvalitné zábery. Takisto v ňom nájdete aj portrétny režim a obraz je opticky stabilizovaný. To sa hodí najmä pri natáčaní 4K videa pri 60 FPS, alebo 1080p videa pri 240 FPS (spomalený záber). Menej náročný spotrebiteľ viac nepotrebuje.

iPhone SE 3 je tiež odolný voči vode s certifikáciou IP68 a vďaka kompaktným rozmerom sa pohodlne ovláda jednou rukou. Výbornou voľbou je aj pre starších používateľov, nakoľko ponúka jednoduché ovládanie a možnosť spojenia sa s rodinou či už cez Face Time alebo sociálne siete. Ak sa vám teda tento model páči a chcete na ňom ušetriť, iPhone SE 3 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 414,9 €. Je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple sa pravidlám EÚ nevyhne: Stále predáva produkty bez USB-C konektora
Môže ťa zaujímať
- Reklama -