Skladacie zariadenia lákajú čoraz väčšie množstvo ľudí a tak nie je prekvapením, že Samsung predstavil už štvrtú generáciu modelu Galaxy Z Flip 4, ktorá ponúka dostupnú cestu ku tejto technológii.

Toto zariadenie sa za normálnych okolností predáva za sumu nad tisíc eur, čo určite nie je málo peňazí. Keďže však sledujeme trh, zistili sme, kde ho kúpite v extrémnej zľave. Ušetríte stovky eur a vo finále zaplatíte menej, ako by ste si kupovali najlacnejší iPhone 13. Ten na Slovensku štartuje od 767 €. Aktuálne najnižšie ceny za iPhone 13 si môžete skontrolovať tu.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, poďme rovno k veci. Samsung Galaxy Z Flip 4 totiž môžete získať už za cenu 762 € v základnej 128 GB verzii u dobre hodnoteného predajcu Mobilmarket.sk. Samotný výrobca ho potom ponúka za 1 099 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 337 €! To znie skoro neuveriteľne. Tie najčerstvejšie ponuky n Samsung Galaxy Z Flip4 si môžete pozrieť tu.

Ak by vám náhodou táto pamäť nevyhovovala a chceli by ste 256 GB úložisko, nie je to problém. Jeho cena štartuje na úrovni 799 €. Priplatiť si teda 37 € sa určite oplatí. No a pre najnáročnejších tu máme najvyššiu 512 GB verziu, ktorá sa predáva za stále prijateľných 870 €. Nie je to síce iPhone, no Apple zatiaľ svoje skladacie zariadenie nepredstavilo. Ak to teda chcete vyskúšať, Samsung sa javí ako ideálna voľba.

Samusng Galaxy Z Flip3 z roku 2021 kúpite ešte lacnejšie 

Samsung Galaxy Z Flip3
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee (snímka obrazovky)

A ak by ste za experiment so skladacími zariadeniami nechceli platiť ani 762 €, existuje ešte jedna možnosť, ako si to vyskúšať lacnejšie. Priamo od výrobcu si môžete kúpiť Samsung Galaxy z Flip3 už za 599 € v základnej 128 GB verzii. Za vyššie 256 GB úložisko potom zaplatíte iba 609 €. Aktuálne najlepšie ceny pre Samsung Galaxy z Flip3 nájdete tu.

Pripomíname, že Samsung Galaxy z Flip3 prišiel na trh v roku 2021, v podstate len mesiac pred spomínaným iPhonom 13. Zďaleka teda nejde o zariadenie, ktoré by patrilo do starého železa. Dokonca sa často hovorí, že majitelia tohto modelu neaktualizujú na Samsung Galaxy Z Flip 4, pretože sa im to skrátka neoplatí.

Samozrejme, týmto článkom vás nechceme nahovárať na to, aby ste opustili platformu iOS a prešli na Android. Na to, aby si však človek vytrovil objektívnu predstavu o konkurencii musí vyskúšať jej produkty. A teraz máte príležitosť, ktorá sa veľmi ťažko odmieta.

Prečítajte si tiež  MEGA akcia: Windows 10 či Office 2021 môžete získať skoro zadarmo. Systémy stoja doslova pár eur
Smsung Galaxy Z Flip 4 zľava
Zdroj: YouTube / Yehia Radwan / Mobile Tech Review (úprava redakcie)

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste boli ochotní aspoň na rok sa vzdať iOS a testovať skladací Android. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here