Apple nám už o pár týždňov predstaví úplne novú generáciu smartfónov, pri ktorej vzniká množstvo otázok ohľadom ich názvu. V súčasnosti prakticky nikto netuší, či pôjde o iPhone 12S alebo iPhone 13. Celá technologická verejnosť sa však prikláňa skôr ku druhej možnosti, čo potvrdzuje aj posledný únik.

Konkrétne ide o video na sociálnej sieti Twitter, ktoré však už nie je dostupné. Šikovným Apple fanúšikov sa ale podarilo vytvoriť snímku obrazovky predtým, než ho autor zmazal.

- Reklama -

No a hoci nezachytáva priamo zariadenie, ukazuje nám MagSafe obaly pre „iPhone 13 Pro Max„, čo potvrdzuje nápis na krabičkách.

Aby sme boli konkrétnejší, obaly sú striktne v čiernej farbe a zároveň silikónové. Na videu nebolo možné vidieť iné odtiene alebo materiály (napríklad kožu).

Pozor na zdroj 

Ak sa pozrieme na pôvodný zdroj, na internet ho pridal neznámy používateľ „PinkDon. Nakoľko však v leakerskej komunite nemá žiadne renomé, jeho príspevok musíme brať s určitou rezervou.

Samozrejme, že na snímke, ktorú sa podarilo zachytiť, môžu byť skutočne puzdra pre iPhone 13 Pro Max. Na strane druhej sa nám ale nezdá pochybné zopnutie gumičkou, ktorá by mohla narušiť čistú štruktúru papierového obalu.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 exkluzívny únik: Pozrite sa na detaily, o ktorých sa zatiaľ nepísalo

To je však len náš malý postreh, ktorý nemusí byť opodstatnený. Možno, že Apple takto svoje výrobky skutočne prepravuje.

Dajte nám vedieť do komentára, či si myslíte, že budúci iPhone ponesie názov 13 alebo 12S? My sa viac prikláňame k prvej možnosti, pretože o nej hovoria všetci leakeri. Na strane druhej, z logického hľadiska nám dáva zmysel skôr „S-kové“ označenie. Nechajme sa teda prekvapiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -