Ak si chcete kúpiť dostupný iPhone s vynikajúcim procesorom, dlhou výdržou batérie a kvalitným fotoaparátom, máme pre vás jeden tip. Obľúbený iPhone 14 sa dá teraz kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Tento model má všetko, čo od neho budete potrebovať a vďaka výkonnému čipu vám ponúkne aj dlhoročnú podporu najnovších verzií operačného systému iOS.

Prémiové hliníkové zariadenie budete ovládať cez kvalitný 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením aj jasom a výrezom pre Face ID. Táto technológia slúži na skenovanie tváre a odomykanie / zamykanie zariadenia. Displej je tiež chránený technológiou Ceramic Shield pred rozbitím a iPhone 14 spĺňa aj normu IP68, vďaka čomu prežije kontakt s vodou. Veľmi však oceníte aj výkonnejšiu verziu procesora A15 Bionic, ktorá je spojená so 6 GB RAM. Bez zaváhania zvládne aj náročnejšie aplikácie a hlavne bude podporovať najnovšie verzie iOS ešte 4 – 5 rokov. Koľko však iPhone 14 stojí?

To je na tom to najkrajšie. Zariadenie s takto nabitým hardvérom od spoločnosti Apple dnes môžete kúpiť nečakane lacno. Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh iPhone 14 štartoval na čiastke 999 €, dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 619 €, vďaka čomu výrazne ušetríte. Samozrejme už hovoríme o základnej 128 GB verzii.

iPhone 14 Plus
Zdroj: YouTube / Dion Schuddeboom / GregsGadgets (úprava redakcie)

iPhone 14 je potom geniálny aj z hľadiska fotoaparátu. V zadnej časti nájdete dva špičkové 12 Mpx snímače, ktoré ponúkajú klasický a ultraširokouhlý pohľad. Zábery sú navyše opticky stabilizované na úrovni snímačov, vďaka čomu vaše videá vôbec nebudú roztrasené a náročnejší používatelia ocenia aj rôzne režimy, vďaka ktorým sa iPhone 14 približuje špičkovým fotoaparátom či kamerám za tisíce eur. Je tu napríklad portrét, filmový režim, akčný režim (ešte lepšia stabilizáciu) či nočný režim.

Apple sa pri tomto modeli chváli aj dlhou celodennou výdržou batérie na jedno nabitie, podporou 5G siete či automatickou detekciou autonehôd. iPhone 14 má dokonca aj podporu pre satelitné SOS volania, no aby sme boli fér, tá zatiaľ v našich končinách nie je k dispozícii. Ak sa ale vyberiete na turistiku napríklad do Rakúska, hodiť sa môže. Pokiaľ vás teda iPhone 14 zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 619 €. Z nášho pohľadu je to veľmi rozumná voľba, ktorá dáva zmysel pre stredne náročných spotrebiteľov. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple oficiálne začalo predávať nový MacBook Air s čipom M2. Toľkoto stojí na Slovensku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -