Keď spoločnosť Apple predstavila MacOS Ventura, ukázala nám aj novú technológiu Continuity Camera, ktorá premení váš iPhone na webovú kameru pre Mac. Pomôcť tomu má aj príslušenstvo od spoločnosti Belkin, ktoré však doposiaľ nebolo k dispozícii. To sa mení.

Vzhľadom na to, že operačný systém macOS Ventura bude pre verejnosť dostupný už na budúci týždeň, spoločnosť Apple začala v predstihu predávať špeciálny držiak od Belkinu.

Jeho cena žiaľ nie je nízka a budúceho majiteľa vyjde na 30 až 35 eur. Pokiaľ však niekto pravidelne komunikuje skrz video-konferencie, táto investícia mu určite bude dávať zmysel.

Belkin MagSafe držiak pre Mac
Zdroj: yankodesign

Obrovskou výhodou držiaka je to, že sa doň iPhone zakotví za pomoci systému MagSafe. To zrýchli a zjednoduší celkovú manipuláciu so zariadením.

Okrem toho ho však nemusíte mať po celý čas pripojený na Macu. V takomto prípade si môžete držiak položiť na stôl, vďaka čomu sa premení na šikovný stojan.

Belkin MagSafe držiak pre Mac
Zdroj: yankodesign

Príslušenstvo je dostupné v bielej alebo čierne farbe a podporuje horizontálne aj vertikálne uchopenie iPhonu. Je teda iba na vás, ako ho budete používať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  9 vecí, ktoré ma presvedčili ku kúpe iPhonu 11 Pro. Je absolútne fantastický.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.