Pokiaľ máte radi prémiový dizajn a luxusné spracovanie, spoločnosť Nomad vám zrejme nemusíme predstavovať. Práve dnes vydala nové príslušenstvo pre iPad Pro, ktoré vás zaujme.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Ide konkrétne o dve púzdra Modern Leather Case a Modern Leather Folio vyrobené z kvalitnej kože. V oboch prípadoch získa zákazník aj vysoký stupeň ochrany zariadenia.

Modern Leather Case

Kožené púzdro Modern Leather Case pripomína svojim dizajnom kožené obaly pre iPhone. Nomad samozrejme myslel na kompatibilitu s Apple Pencil a pripravil ho v dvoch farebných prevedeniach.

Či už si vyberiete čiernu alebo rustikálnu hnedú, v oboch prípadoch vás to bude stáť 99,95 $. Za túto sumu bude Modern Leather Case dostupný pre 11″ iPad Pro a ak máte väčší 12,9″ iPad Pro, zaplatíte zaň trochu viac, konkrétne 119,95 $.

Modern Leather Folio

Pre používateľov, ktorí vedia oceniť sofistikovanejšie riešenia bude potom pripravený obal Modern Leather Folio.

Jeho súčasťou má byť až 66 magnetov zo vzácnych zemín, ktoré zabezpečia vysokú stabilitu v rôznych polohách. Púzdro teda nemá za úlohu iba zariadenie ochrániť, ale takisto má aj svoje funkčné vlastnosti.

Jeho cena bude v oboch farbách štartovať na úrovni 149,95 $ za 11″ model, pričom aj v tomto prípade si zaplatíte viac, ako budete mať väčší 12,9″ displej. Konkrétne hovoríme o čiastke 169,95 $.

Európske ceny ku týmto novým luxusným puzdram od Nomadu zatiaľ zverejnené neboli, no môžeme predpokladať, že sa budú pohybovať na podobných úrovniach ako tie americké. Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám nové obaly páčia alebo preferujete skôr iné materiály. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -