Spoločnosť Apple je preslávená pre svoje legendárne a nezabudnuteľné reklamné kampane. V tej poslednej s názvom „Miss You“ firma vyzdvihuje výhody iPhonu 15 Plus, ktorý prišiel na trh iba v septembri 2023. Jeho najväčšou výhodou je jeho dlhotrvajúca výdrž batérie.

Pieseň ku reklame poskytol Doe Boy a jej názov znie „Way Too Long“. Hocí má spot iba 38 sekúnd, za takýto krátky čas stihne svojim posolstvom povedať všetko, čo je potrebné. My ešte dodáme, že iPhone 15 Plus je skutočne podarený model a jeho prednosťou nie je iba dlhá výdrž batérie, ale aj veľký 6,7″ displej s Dynamic Islandom, 48 Mpx zadný fotoaparát, odolnosť voči vode v rámci normy IP68, podpora štandardu USB-C či prémiový dizajn.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Apple v iPhone 15 Plus používa vôbec najväčší akumulátor, aký sme kedy mohli v tomto smartfóne vidieť. Jeho kapacita je až 4 383 mAh.

Vďaka tomu, že nedisponuje Always-on a ani ProMotion displejom, na jedno nabitie by teoreticky mohol poskytovať tu najdlhšiu výdrž spomedzi všetkých ostatných modelov s nahryznutým jablkom v logu.

Aby ste v tom mali, ale lepší prehľad, pripravili sme si pre vás krátky zoznam spolu s oficiálnymi dátami, ktoré sa týkajú výdrže batérie / akumulátora každého iPhonu 15. Ide však o „laboratórne“ hodnoty spoločnosti Apple, nie výsledky z reálneho používania:

  • iPhone 15 Pro Max (4 422 mAh) – 29 hodín prehrávania videa a 95 hodín prehrávania zvuku
  • iPhone 15 Pro (3 274 mAh) – 23 hodín prehrávania videa a 75 hodín prehrávania zvuku
  • iPhone 15 Plus (4 383 mAh) – 26 hodín prehrávania videa a 100 hodín prehrávania zvuku
  • iPhone 15 (3 349 mAh) – 20 hodín prehrávania videa a 80 hodín prehrávania zvuku

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pozri si 4 nové reklamy na iMac Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -