Známa módna spoločnosť Gucci nedávno uzavrela spoluprácu so znakčou Adidas, na základe čoho vznikla exkluzívna kolekcia „adidas x Gucci„. Okrem mnohých odevov, ktoré majú originálny dizajnový štýl prišiel do ponuky aj obal na iPhone, ktorý je inšpirovaný 80. a 90. rokmi minulého storočia.

Pochopiteľne, keďže je na výrobku uvedená značka Gucci, automaticky môžeme predpokladať, že nebude lacné. Puzdro je vyrobené z kvalitnej kože v Taliansku a módny dom si zaň pýta presne 830 €. Keď vezmeme do úvahy, že najlacnejší iPhone 14 dnes zoženiete od 892 €, tieto ceny sú si veľmi blízke.

- Reklama -

Nové púzdro je k dispozícii v troch farebných prevedeniach (červené, čierne a hnedé), pričom obsahuje aj jednoduché putko, aby ste si ho mohli zavesiť okolo pleca.

Gucci x Adidas obal pre iPhone
Zdroj: Gucci

Zároveň nejde o jedinú ochranu zariadenia, akú má spoločnosť Gucci v ponuke. Pokiaľ by sa vám nepáčil dizajn tejto exkluzívnej kolekcie a chceli by ste niečo, čo ku značke sedí viac, máte samozrejme na výber.

Gucci obaly pre iPhone
Zdroj: Gucci

Kúpiť si môžete napríklad aj tento obal, ktorý začína na oveľa prijateľnejších 280 € alebo tento kúsok s peňaženkou za 410 €.

Gucci má obaly aj pre iné Apple zariadenia 

Krytmi na iPhone to pochopiteľne nekončí. Gucci totiž vyrába aj špeciálny obal za 950 € pre slúchadlá Beats alebo AirPods Max. Za druhý menovaný zaplatíte „iba“ 770 €.

Okrem toho má firma v ponuke aj puzdro pre AirPods Pro za 250 € a puzdro pre AirTag za 310 €.

Obal Gucci pre AirPods Max
Zdroj: Gucci

Medzi najšialenejšie produkty v ponuke Gucci jednoznačne radíme krabičku na Apple Watch, za ktorú budúci majiteľ zaplatí až 2 500 €. Boli by ste ochotní minúť takéto peniaze za príslušenstvo pre Apple zariadenia? Napíšte nám do komentára.

Gucci obal pre AirPods Pro
Zdroj: Gucci

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.