Známa módna spoločnosť Gucci nedávno uzavrela spoluprácu so znakčou Adidas, na základe čoho vznikla exkluzívna kolekcia „adidas x Gucci„. Okrem mnohých odevov, ktoré majú originálny dizajnový štýl prišiel do ponuky aj obal na iPhone, ktorý je inšpirovaný 80. a 90. rokmi minulého storočia.

Pochopiteľne, keďže je na výrobku uvedená značka Gucci, automaticky môžeme predpokladať, že nebude lacné. Puzdro je vyrobené z kvalitnej kože v Taliansku a módny dom si zaň pýta presne 830 €. Keď vezmeme do úvahy, že najlacnejší iPhone 14 dnes zoženiete od cca 830 €, tieto ceny sú úplne rovnaké.

Nové púzdro je k dispozícii v troch farebných prevedeniach (červené, čierne a hnedé), pričom obsahuje aj jednoduché putko, aby ste si ho mohli zavesiť okolo pleca.

Gucci x Adidas obal pre iPhone
Zdroj: Gucci

Zároveň nejde o jedinú ochranu zariadenia, akú má spoločnosť Gucci v ponuke. Pokiaľ by sa vám nepáčil dizajn tejto exkluzívnej kolekcie a chceli by ste niečo, čo ku značke sedí viac, máte samozrejme na výber.

Gucci obaly pre iPhone
Zdroj: Gucci

Kúpiť si môžete napríklad aj tento obal, ktorý začína na oveľa prijateľnejších 280 € alebo tento kúsok s peňaženkou za 410 €.

Gucci má obaly aj pre iné Apple zariadenia 

Krytmi na iPhone to pochopiteľne nekončí. Gucci totiž vyrába aj špeciálny obal za 950 € pre slúchadlá Beats alebo AirPods Max. Za druhý menovaný zaplatíte „iba“ 770 €.

Okrem toho má firma v ponuke aj puzdro pre AirPods Pro za 250 € a puzdro pre AirTag za 310 €.

Obal Gucci pre AirPods Max
Zdroj: Gucci

Medzi najšialenejšie produkty v ponuke Gucci jednoznačne radíme krabičku na Apple Watch, za ktorú budúci majiteľ zaplatí až 2 500 €. Boli by ste ochotní minúť takéto peniaze za príslušenstvo pre Apple zariadenia? Napíšte nám do komentára.

Gucci obal pre AirPods Pro
Zdroj: Gucci

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple zaradilo do ponuky repasovaný MacBook Air a iPad Pro 2018! O toľkoto sú lacnejšie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here