Pokiaľ ste fanúšikom tabletov od spoločnosti Apple, máme pre vás dobrú správu. Firma pripravuje úplne novú generáciu iPadu Air, ktorý sa na trhu ukáže už o niekoľko mesiacov. Renomovaný portál DigiTimes hovorí o druhej polovici roka 2020. Máme sa na čo tešiť.

Nový iPad Air 10,8″ príde v druhej polovici 2020

Podľa posledných únikov chce spoločnosť Apple výrazne zapracovať na svojom dostupnejšom iPade Air. Tento model dostane kvalitný 10,8″ edge-to-edge Retina displej s USB-C a dizajnom podobným iPadu Pro 11″.

Doteraz jeho aktuálna generácia ponúkala zastaralé tvary a sama o sebe pochádzala ešte z roku 2018. Aj to je dôvod, prečo tu musí cupertinský gigant tvrdo zapracovať. Podľa portálu DigiTimes sa dočkáme novinky už v druhej polovici roka 2020.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Presný mesiac zatiaľ nepoznáme, no vzhľadom na problémy, ktoré spôsobila pandémia COVID-19 pri vývoji produktov môžeme predpokladať, že ho nemajú stanovený ani v Apple.

Nový iPad Air bude mať množstvo benefitov svojho drahšieho súrodenca. Nebude však určený výhradne na profesionálnu robotu. Pôjde skôr o tablet, ktorý sa síce bude dať tvrdo zaťažiť, no predovšetkým ho budeme používať na úplne bežné veci ako sledovanie filmov, kreslenie, písanie dokumentov, surfovanie po internete a podobne.

iPad Air dostane USB-C a dizajn iPadu Pro.
Nový iPad Air 10,8″ príde v druhej polovici 2020.

Odhaduje sa, že po príchode na trh by mohol stáť približne 599€. Aj keď to bude trochu viac, ako si firma pýta za iPad Air 2018, stále sa nám táto suma zdá celkom prijateľná. Zatiaľ si môžete pozrieť naše vizualizácie, kde sme sa mu trochu venovali:

iPad Air 2020 - exkluzívny koncept z redakcie svetapple.sk
iPad Air 2020
iPad Air 2020
iPad Air 2020
iPad Air 2020 – exkluzívny koncept z redakcie svetapple.sk
Prečítajte si tiež  iPhone 15 / 15 Plus predstavený: Je to geniálna inovácia pre štandardného používateľa
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.