Spoločnosť Apple oficiálne priznala, že nestíha vyrábať nový iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max z dôvodu obrovského záujmu zo strany zákazníkov. A aby to bolo ešte horšie, celú situáciu skomplikoval covid-19.

Z dôvodu nákazy v hlavnej čínskej fabrike na produkciu iPhonov boli zastavené výrobné linky, na základe čoho technologický gigant prehlásil, že zariadenie nemusí doraziť ku svojim zákazníkom až do Vianoc. V praxi to teda znamená, že čím neskôr si ho objednáte, tým dlhšie naň budete čakať.

Na telefóny je pri tom na Slovensku (ale aj všade inde vo svete) už niekoľkomesačný poradovník a bude horšie. Ak zvažujete nákup iPhonu 14 Pro alebo iPhonu 14 Pro Max a teoreticky by ste ho chceli pod vianočný stromček ako darček, príliš dlho neváhajte.

Šanca, že vám ho Apple stihne dodať sa každým dňom znižuje. Aj preto vám odporúčame podať objednávku čo najrýchlejšie. Azda najlepší spôsob, ako sa dostať ku novému iPhonu je skrz autorizovaných predajcov spoločnosti Apple. Zariadení mávajú zvyčajne najviac zo všetkých.

Druhá možnosť je potom priplatiť si zopár eur. Niektorí predajcovia sľubujú, že majú iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max skladom. Lacno ich však nedávajú.

Na Slovensku sú skladom. Treba si však dať pozor na vyššiu cenu a hlavne to, či predajca uvádza pravdu

Na základe vyššie zmieneného sme trochu popátrali a zistili sme, že aj na Slovensku existujú firmy, ktoré majú tieto novinky skladom. Zákazník si však bude musieť priplatiť.

Napríklad iPhone 14 Pro 128 GB sa dá kúpiť od 1 311 € či dokonca 1 390 € od iného predajcu. Do pozornosti však dávame, že Apple ho ponúka už od 1 299 €. V prípade druhej možnosti ide o poriadne predraženie. iPhone 14 Pro kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku v týchto e-shopoch.

Rovnako tak sme natrafili aj na iPhone 14 Pro Max 128 GB, ktorý je v čiernom prevedení dostupný od 1 521 €alebo až 1 650 €. Apple ho ponúka od 1 449 €. Nevieme, či je niekto ochotní priplácať 200 € za základný variant, ale ak áno, možno je to pre vás ideálna ponuka. iPhone 14 Pro Max kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku v týchto e-shopoch.

Pri objednávaní zariadení z týchto firiem by sme ale boli opatrní a vždy radšej telefonicky / e-mailom overili, či sú skutočne (a nie len na internetovej stránke) skladom. Predídete tak zbytočným nedorozumeniam.

Prečítajte si tiež  Apple má ďalší problém s iPhonom 12. Týka sa SMS správ.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here