Kôš s informáciami ohľadom chystaného iPhonu 13 sa nám pomaly ale isto začína plniť a my sa okrem dátumu predstavenia dozvedáme ďalšiu pozitívnu informáciu. Objednávky na novú vlajkovú loď Apple by mali byť vybavené o niečo skôr, ako tomu bolo v prípade modelov z minulého roka.

Apple sa zvyčajne snaží riešiť objednávky komponentov a súčiastok pre produkciu iPhonov začiatkom leta. Minulý rok sa tento trend mierne oneskoril, nakoľko situácia spojená s koronou priniesla nejeden časový sklz. Tento rok by sa však malo všetko vrátiť do zaužívaných koľají.
iPhone 13

Podľa zdrojov z kruhu dodávateľov pre spoločnosť Apple, sú objednávky komponentov v štádiu riešenia. Všetko teda nasvedčuje tomu, že nové iPhony s poradovým číslom 13 by sa mali objaviť u svojich majiteľov načas.

- Reklama -

Napriek tomu, že Slovensko nebude spadať do prvej vlny predaja, “trinástkové iPhony” by si mali svojich majiteľov nájsť o čosi skôr ako v roku 2020. Pandemickej kríze však ešte stále neodzvonilo a preto je možné, že sa dátum predaja na poslednú chvíľu ešte môže zmeniť.

Ako ste na tom vy? Chystáte sa vymeniť svoj iPhone za jeden z prichádzajúcich modelov? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

- Reklama -
ZDROJAppleinsider
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

2 KOMENTÁRE

    • Ja sa isto chystám do nového iPhonu, nakoľko stále existujem na iPhone X z pred 3 rokov 🙂
      Podobnú chybu som totiž urobil aj ja a to keď som koncom roka 2020 skočil do Androidu…Vydržal som tam 6 mesiacov, android predal a zobral 3 ročný iPhone naspäť…Počkám na iPhone 13 a opäť budem mať pokoj na 3-4 roky s mobilom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here