Hoci sa v súčasnosti ešte iba rozbieha výroba nového smartfónu z dielne spoločnosti Apple, analytici už zdieľali svoje odhady, kedy by malo dôjsť ku jeho predstaveniu, predobjednávkam a začiatku predaja.

Z pochopiteľného hľadiska táto informácia nepochádza z pozadia spoločnosti Apple ale viaže sa skôr na zistenia z dodávateľských reťazcov v zahraničí. Ďalej sa potom analyzuje história a dátumy predstavenia iPhonu v minulosti či ďalšie dáta.

Dan Ives zo spoločnosti Wedbush patrí medzi popredných analytikov, pohybujúcich sa v technologickom svete. Jeho odhady bývajú správne a preto mu dôverujeme aj v tomto prípade. Aké sú teda jeho predikcie?

iPhone 13: Predstavenie, predobjednávky a predaje 

iPhone 13 Pro MaxV rozsiahlej správe určenej pre investorov uviedol, že Apple predstaví iPhone 13 už v utorok, 14. septembra 2021.

Oznamovacia akcia sa tým pádom bude viazať na začiatok tretieho týždňa v mesiaci a bude pokračovať predobjednávkami v piatok, 17. septembra 2021 (očakáva sa, že Apple vydá v tento dátum aj iOS 15 pre všetkých používateľov).

No a pokiaľ pôjde všetko podľa plánu, začiatok predaja iPhonu 13 je pripravený na ďalší piatok a to 24. septembra.

Samozrejme, dátum môže ovplyvniť napríklad aj dostupnosť a to tak, že na Slovensku nebude spadať do prvej vlny predajov rovnako ako minulý rok. Všetko závisí hlavne od rýchlosti, ktorou dokáže Apple produkovať svoje zariadenia a tú ovplyvňuje pandémia ale aj kríza v oblasti polovodičov.

Napíšte nám do komentára, či sa už na iPhone 13 tešíte a ak áno, ktorý konkrétne model si zo širokej ponuky zariadení vyberiete. V tomto článku sa dočítate, koľko bude vlajková loď stáť a kliknutím na tento odkaz sa pre zmenu dostanete k nádhernému konceptu jej dizajnu, ktorý bol vypracovaný podľa najrelevantnejších únikov.

 

 

Prečítajte si tiež  Ako postupovať, keď vám spadol iPhone do vody?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here