Áno, je pravda, že iPhone 11 (dostupný od 509,00 €) pochádza ešte z roku 2019 a takisto je pravda, že v jeho útrobách pracuje o čosi starší čip A13 Bionic. Na druhej strane, tento hardvér by mal mať zabezpečenú softvérovú podporu ešte aspoň na 2 – 3 roky dopredu a na rozdiel od základného iPhonu SE (dostupný od 519,00 €) ponúka aj druhú šošovku fotoaparátu, nočný režim, Face ID či edge-to-edge displej.

A aj keď hrá po výkonnostnej stránke druhé husle, stále ide možno aj o lepšiu alternatívu, než iPhone SE 2022, ktorého jedinou výhodou je modernejší čip a takisto podpora 5G pripojenia. To však dnes na Slovensku chytíte len v niektorých mestách a v porovnaní so 4G sieťou rozdiel možno ani nespoznáte. Koľko teda iPhone 11 stojí?

Namiesto hľadania sme to zistili za vás. Dnešná ponuka za iPhone 11 štartuje na 509,00 € a dokonca sa týka autorizovaných predajcov spoločnosti Apple.

iPhone 11 v čiernej farbe položený na drevenom stole. Fotka zo zadnej strany
Zdroj: Unsplash / Thom Bradley

Na všetky nové Apple produkty sa vzťahuje medzinárodná 12 mesačná záruka od výrobcu, ktorá sa aktivuje po prvom zapnutí zariadenia a takisto štandardná 24 mesačná záruka, ktorú na Slovensku stanovuje zákon.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Telefón má k dispozícii okrem iného aj obrovskú, až 3 110 mAh batériu, vďaka ktorej vydrží bez problémov celý deň na jedno nabitie. Tak čo, pôjdete do toho? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -