Apple vytvára pravdepodobne najzložitejšie smartfóny na opravu na trhu. Teda, vyrábal. Totiž kým predošlá generácia nedostala príliš vábivé hodnotenie, iPhone 6 získal od iFixitu až 7 bodov z desiatich, čo sa určite dá považovať za úspech. Totiž, ešte žiaden iPhone v histórii nedostal od spoločnosti zaoberajúcej sa opravami iPhonu takéto číslo!

21/14 opráv!

Spoločnosť iFixit myslela aj na tých, ktorí majú o niečo viac šikovné ručičky, ako tí ostatní, a tak pre nich pripravila niekoľko návodov na to, aby si mohli vymeniť prakticky všetko vo svojom iPhone. Pre iPhone 6 je knižnica opráv naozaj rozsiahla a ponúka až 21 návodov. Pokiaľ ste však majiteľom väčšej 5,5″ verzie Plus, v tom prípade máte k dispozícií “len” 14 návodov. Samozrejme sú to návody, určené pre servisy, či naozaj šikovných ľudí, ktorí sa vyznajú v tom, čo robia, a tak vám neodporúčame do iPhonu “šprtať”. Dajte ho radšej do rúk profesionálovi, predsa len je to väčšia istota! 🙂

Všetkých 21 návodou na opravu iPhonu 6

Všetkých 14 návodou na opravu iPhonu 6 Plus

iphone-6-repair-guide

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.