Apple vydalo pred dvoma týždňami úplne nový iPad Pro, ktorý prináša viacero zaujímavých technologických noviniek. O tomto zariadení sme si už čo to povedali, avšak dnes sa na YouTube objavila recenzia od známeho českého youtubera, Petra Máru, ktorý ho rozobral ešte podrobnejšie.

Petr Mára hodnotí nový iPad Pro 2020 v novom videu!

Pokiaľ si chcete prečítať o všetkom, čo sa týka nového iPadu Pro 2020 vrátane cenníka, kliknite na tento odkaz. Ešte pred tým si ale určite pozrite následujúce video, o ktoré sa postaral Petr Mára. Novinku zhodnotil naozaj objektívne, takže to stojí za to.

Zariadenie prišlo pomerne nečakane a v skratke nedáva príliš veľký zmysel pre toho, kto už dnes vlastní iPad Pro 2018. Samozrejme, pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí pracujú s AR, LiDAR bude pre vás zaujímavý. Na druhej strane je ale toto zariadenie vo všetkých smeroch veľmi podobné a neprináša taký upgrade, aký by ste možno „medzigeneračne“ očakávali.

V tomto bode je ale dobré spomenúť, že ak máte starší iPad (napríklad prvú generáciu Pro, alebo Air atď…), mohol by to byť rozumný krok ďalej. iPad Pro 2020 dokáže robiť veľmi veľa vecí a dokonca aj čiastočne nahradí počítač. Jednoducho si sem pripojíte myš a klávesnicu. Viac vás už zdržiavať nebudeme. Pozrite si video a presvedčte sa sami, či je pre vás nový tablet z dielne Apple vhodný, alebo nie.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro pred svojim predstavením čelil nečakaným problémom. Týkali sa grafického procesora
Môže ťa zaujímať
- Reklama -