Pokiaľ radi sledujete videá, určite vám nesmie uniknúť to posledné, o ktoré sa postaral známy youtuber, Petr Mára. Spoločnosť Apple má naštudovanú do posledného detailu a z jeho vyjadrení môžeme cítiť, že týmto produktom naozaj rozumie. Dnes sa vyjadril aj k novému iPadu Pro s Magic Keyboard.

Petr Mára o nečakane predstavenom iPade Pro.

Pred pár dňami sa Apple rozhodlo predstaviť úplne nový iPad Pro 2020, s výkonnejším procesorom a predovšetkým Magic Keyboard. Vďaka tomuto elementu sa z tohto produktu stáva tak trochu počítač, ktorý môžete behom sekundy premeniť na kvalitný tablet. Apple v tomto prípade začalo trochu iným spôsobom cieliť na zákazníka, čo sme si mohli všimnúť aj na reklamách, ktoré predstavenie sprevádzali.

Pokiaľ vás tento výrobok s LiDAR skenerom zaujal, ani sa vám nečudujeme. Pre rozšírenie obzorov si ale určite pozrite následujúce video od Petra Máru, ktorý vám o novom iPade a tiež špeciálnej klávensici s trackpadom a posvietením povie viac.

Prečítajte si tiež  Apple vydal novú vtipnú reklamu na iPhone 15. Propaguje v nej novinku z iOS 17
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.