Jeden z najznámejších českých technologických youtuberov sa pozrel svojim pohľadom na nový iPhone SE 2. generácie. Okrem toho, že vám v krátkosti predstaví všetky jeho funkcie, dozviete sa, pre koho je toto zariadenie primárne určené.

Petr Mára o novom iPhone SE 2. generácie.

Hoci sme už o tom informovali v tomto článku, niekedy je dobré pozrieť sa na veci z viacerých pohľadov. Petr Mára patrí medzi top “expertov” na spoločnosť Apple, v rámci celého “československého” internetu. Ak niekto rozumie tejto problematike naozaj dobre, tak je to jednoznačne on. Čo hovorí na aktuálne predstavený iPhone SE 2. generácie?

- Reklama -

V prvom rade by sme mohli spomenúť, že toto zariadenie nebolo na trhu priaté správne a ľudia celkom neporozumeli zámeru, ktorý s ním Apple sledovalo. Hoci možno niekomu príde iPhone SE 2. generácie ako slabý a drahý, v skutočnosti je práve naopak veľmi výkonný a za veľmi rozumnú sumu peňazí. Navyše vám vydrží veľa rokov bez toho, aby ste ho museli meniť vďaka procesoru A13 Bionic.

Ponúkne vám aj kvalitný fotoaparát, celodennú výdrž batérie, štandard v podobe odomykania pomocou odtlačku prsta a mnoho iného. iPhone SE 2. generácie je jednoducho ideálny produkt pre bežného a menej náročného spotrebiteľa a tak sa ku nemu treba postaviť. Apple nechcelo robiť revolúciu. Vzalo skrátka do rúk niečo, čo už dlhodobo funguje, vylepšilo to a ponúklo nižšiu cenovku. Tento koncept môže mať z globálneho hľadiska obrovský úspech. To však ukáže až čas. Pôjdete do neho aj vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.