Keď spoločnosť Apple predstavila iPad 10. generácie, mnohí ľudia nerozumeli, kam si majú toto zariadenie zaradiť. Jeho dizajn je rovnaký, ako iPad Air 4 / 5 a cena zase výrazne vyššia v porovnaní s predchodcom. Čo si o ňom teda myslieť?

Na túto otázku sa rozhodol odpovedať známy český youtuber Petr Mára, ktorý sa už roky zaoberá testovaním Apple zariadení. iPad 10. generácie, ktorý na Slovensku kúpite za najlepšie ceny u týchto predajcov, teda rozbalil, no celú recenziu obohatil aj o príslušenstvo.

Je ním pôvodná Apple Pencil 1. generácie, ktorú dnes kúpite od cca 109 € a ktorú práve iPad 10 z nepochopiteľných dôvodov podporuje – hoci jeho dizajn je kompatibilný skôr s Apple Pencil 2, ktorá sa dá bezdrôtovo nabíjať na plochých hranách iPadu Air / Pro.

Reklama

Zároveň sa tiež môžete pozrieť na novú klávesnicu Magic Keyboard Folio, ktorá stojí sama o sebe až 299 €, čo je len tak mimochodom skoro rovnaká cena, akú by ste zaplatili za minuloročný iPad 9. generácie. Magic Keyboard Folio kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Pozrite si teda video a do komentára nám napíšte, čo si o tejto novinke myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Príde veľká zmena: Apple chce vyrábať iPhone 17 už iba v tejto krajine
Môže ťa zaujímať
- Reklama -