Ak by ste si nemali nechať ujsť jediné video v rámci česko-slovenskej “youtube” scény týkajúce sa iPhonu 12, pravdepodobne by to bolo to od Petra Máru. Pozrite si ultimátny unboxing dvoch smartfónov, jedného iPadu Air 4. generácie a nabíjačky MagSafe.

Petr Mára rozbaľuje iPhone 12

Apple vyrába tie najlákavejšie elektronické zariadenia na svete. Nepoznáme značku, okolo ktorej by bol taký veľký ošiaľ v situácii, keď predstaví nové smartfóny, tablety, slúchadlá, počítače alebo ďalšie produkty. V Cupertine to skrátka vedia.

- Reklama -

Petr Mára patrí medzi najobľúbenejších recenzentov technologických výrobkov v rámci česko-slovenskej YouTube scény. Aj keď často testuje najrôznejšie produkty, jeho srdce bije pre Apple. Sám pracuje ako certifikovaný tréner predajcov pre túto spoločnosť.

Nakoľko sa už v susednej Českej republike začal predaj iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro (konkrétne 23. októbra), oba kúsky si vyskúšal na vlastnej koži vo svojom poslednom videu. Je to veľmi príjemné spojenie unboxingu a prvých dojmov. Ak sa na tieto zariadenia tešíte, určite by ste si ho mali pozrieť. Stojí to za to.

Na záver je dôležité spomenúť, že autorizovaný predajca m:zone bude naskladňovať nový iPhone 12 medzi prvými. Stačí si len vybrať model, kliknúť na položku “Mám záujem” a vyplniť všetky potrebné údaje. Firma vás už bude kontaktovať a informovať o ďalšom postupe (kvôli predobjednávkam). Výhodou je aj nákup na splátky (24 mesiacov bez navýšenia) a výkup starého zariadenia.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. …ale jó, jestli to dává smysl tak jó… metr pára je fájn, to né, že by né…
    uš sa mi síce asi trošyčku okukal (ako asi každý po istom čase), ale áno, pozrjem si ho stále rát…
    puosobí pozitívne a to v tejto době dává smysl…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here