Ak by ste si nemali nechať ujsť jediné video v rámci česko-slovenskej „youtube“ scény týkajúce sa iPhonu 12, pravdepodobne by to bolo to od Petra Máru. Pozrite si ultimátny unboxing dvoch smartfónov, jedného iPadu Air 4. generácie a nabíjačky MagSafe.

Petr Mára rozbaľuje iPhone 12

Apple vyrába tie najlákavejšie elektronické zariadenia na svete. Nepoznáme značku, okolo ktorej by bol taký veľký ošiaľ v situácii, keď predstaví nové smartfóny, tablety, slúchadlá, počítače alebo ďalšie produkty. V Cupertine to skrátka vedia.

Petr Mára patrí medzi najobľúbenejších recenzentov technologických výrobkov v rámci česko-slovenskej YouTube scény. Aj keď často testuje najrôznejšie produkty, jeho srdce bije pre Apple. Sám pracuje ako certifikovaný tréner predajcov pre túto spoločnosť.

Nakoľko sa už v susednej Českej republike začal predaj iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro (konkrétne 23. októbra), oba kúsky si vyskúšal na vlastnej koži vo svojom poslednom videu. Je to veľmi príjemné spojenie unboxingu a prvých dojmov. Ak sa na tieto zariadenia tešíte, určite by ste si ho mali pozrieť. Stojí to za to.

Na záver je dôležité spomenúť, že autorizovaný predajca m:zone bude naskladňovať nový iPhone 12 medzi prvými. Stačí si len vybrať model, kliknúť na položku “Mám záujem” a vyplniť všetky potrebné údaje. Firma vás už bude kontaktovať a informovať o ďalšom postupe (kvôli predobjednávkam). Výhodou je aj nákup na splátky (24 mesiacov bez navýšenia) a výkup starého zariadenia.

Prečítajte si tiež  5 najlepších aplikácií za február 2015
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.