Apple predstavilo okrem iOS 14 aj iPadOS 14. Tento operačný systém je síce veľmi podobný, no v niečom sa predsa len líši. Dnes si naň posvietil jeden z najznámejších českých youtuberov Petr Mára, ktorý sa zaoberá technológiami. Toto sú najdôležitejšie novinky.

Petr Mára sa pozrel na iPadOS 14

Obrovská zmena prišla ešte minulý rok. iPad dovtedy používal aktuálnu verziu štandardného operačného systému iOS. V Cupertine však chceli, aby bol tablet od smartfónu oddelený aj po softvérovej stránke.

Rozhodli sa teda po prvýkrát predstaviť vlastný iPadOS 13, ktorý je popravde veľmi vydarený (vychádza z iOS 13).

Prešlo 12 mesiacov a Apple medzičasom predstavilo aj iPadOS 14. Objavilo sa tu veľké množstvo noviniek.

Dnes sa na ne pozrel jeden z najznámejších českých technologických youtuberov, Petr Mára. Sám má bohaté skúsenosti najmä so zariadeniami od spoločnosti Apple. Vie vám teda prezradiť fakty, ktoré sa možno nikde inde nedozviete. Na nový iPadOS sa pozrel dosť kriticky a zhrnul to najlepšie, čo sa tu objavilo. Určite si teda pozrite jeho video.

Prečítajte si tiež  Apple, tento rok sa ti to naozaj podarilo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.