Powerbanka s MagSafe

Pokiaľ nám dáva MagSafe z nejakého dôvodu zmysel, určite je to možnosť pripnúť bezdrôtovú powerbanku na zadnú stranu iPhonu . Hoci nám Apple nič podobné neukázalo, jeden z prvých výrobcov tretích strán už ponúka riešenie. Jedná sa o spoločnosť Charge Fast.

Na trhu sa objavil produkt, ktorý je schopný dopĺňať šťavu výkonom 15W (MagSafe) a 20W (cez lightning kábel). Samotnú batériu powerbanky nabijete prostredníctvom USB-C. Obrovským benefitom je v tomto prípade fakt, že dodatočný akumulátor môžete jednoducho „nacvaknúť“ na zadnú stranu iPhonu, pomocou integrovaných magnetov.

Výrobca ponúka svoj produkt v troch samostatných farbách a to konkrétne v modrej, zelenej a šedej. Samotný dizajn pripomína oceľový kufrík a musíme povedať, že na nás pôsobí veľmi elegantne. Pokiaľ by bol Charge Fast dostupný aj na Slovensku, neváhali by sme ani chvíľu.

V tomto bode treba poznamenať, že výrobok zatiaľ nebol schválený spoločnosťou Apple a keďže už mieri do predaja, pravdepodobne sa tak ani nestane. V praxi to teda znamená, že v niektorých prípadoch nemusí spĺňať sľubované štandardy (ako nabíjací výkon), čo však bude jasné až po prvotných testoch.

Ak vás zaujíma cena Charge Fast, výrobca si pýta 89,99$, no po zľave suma klesla na 54,99$. Za 5000mAh powerbanku by to bolo prijateľné, pokiaľ by sa za 15-25$ nedala zakúpiť aj na portáli Aliexpress. Napíšte nám do komentára, či sa vám takéto príslušenstvo zapáčilo, alebo nie. Budeme radi za každý váš názor.

Prečítajte si tiež  Aktualizácia Chrome pre iOS priniesla widget.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.