Powerbanka s MagSafe

Pokiaľ nám dáva MagSafe z nejakého dôvodu zmysel, určite je to možnosť pripnúť bezdrôtovú powerbanku na zadnú stranu iPhonu . Hoci nám Apple nič podobné neukázalo, jeden z prvých výrobcov tretích strán už ponúka riešenie. Jedná sa o spoločnosť Charge Fast.

Na trhu sa objavil produkt, ktorý je schopný dopĺňať šťavu výkonom 15W (MagSafe) a 20W (cez lightning kábel). Samotnú batériu powerbanky nabijete prostredníctvom USB-C. Obrovským benefitom je v tomto prípade fakt, že dodatočný akumulátor môžete jednoducho “nacvaknúť” na zadnú stranu iPhonu, pomocou integrovaných magnetov.

- Reklama -

Výrobca ponúka svoj produkt v troch samostatných farbách a to konkrétne v modrej, zelenej a šedej. Samotný dizajn pripomína oceľový kufrík a musíme povedať, že na nás pôsobí veľmi elegantne. Pokiaľ by bol Charge Fast dostupný aj na Slovensku, neváhali by sme ani chvíľu.

V tomto bode treba poznamenať, že výrobok zatiaľ nebol schválený spoločnosťou Apple a keďže už mieri do predaja, pravdepodobne sa tak ani nestane. V praxi to teda znamená, že v niektorých prípadoch nemusí spĺňať sľubované štandardy (ako nabíjací výkon), čo však bude jasné až po prvotných testoch.

Ak vás zaujíma cena Charge Fast, výrobca si pýta 89,99$, no po zľave suma klesla na 54,99$. Za 5000mAh powerbanku by to bolo prijateľné, pokiaľ by sa za 15-25$ nedala zakúpiť aj na portáli Aliexpress. Napíšte nám do komentára, či sa vám takéto príslušenstvo zapáčilo, alebo nie. Budeme radi za každý váš názor.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here