V súvislosti s novým dizajnom iPhonu a rôznymi nápadmi ako by mohla vyzerať vlajková loď Applu v budúcnosti sa objavuje množstvo  konceptov prakticky každý týždeň. Mnoho ľudí čaká, že sa Apple po vzore konkurencie v najbližších rokoch konečne odhodlá a prinesie na trh vlastný skladací telefón.

Najnovší koncept z dielne youtubového kanálu ConceptsiPhone však vyzerá naozaj realisticky a nemuseli by sa za neho hanbiť ani samotní dizajnéri Applu. Okrem skladacej obrazovky na štýl „flip-phonu“ video ukazuje aj technológiu Touch ID zabudovanú priamo do obrazovky, integráciu čipu série M a 120Hz ProMotion XDR displej.

- Reklama -

Nenechajte si ujsť podarený koncept pre iPhone Flip v nižšie uvedenom videu. Čo by ste na takýto kúsok povedali vy? Ste fanúšikom klasického dizajnu iPhonu alebo by ste sa rozhodli pre skladací smartfón? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.