Včera sme vám priniesli únik, ktorý prezradil údajný dátum spustenia predaja iPhonu 13. Pokiaľ ste si článok prečítali až do konca, určite ste si všimli aj našu poznámku, v ktorej informáciu dátumu spustenia predaja mierne upravujeme.

Čínsky web totiž tvrdil, že iPhone 13 zamieri na predajné pulty presne 17. septembra. To by bolo síce pekné ale z nášho pohľadu dosť nepravdepodobné. O pár hodín neskôr to potvrdil aj známy leaker Jon Prosser (presnosť 74,3 %).

- Reklama -

Spomínaný piatok (17. septembra) však nie je nezmyselným dňom. V skutočnosti bude veľmi dôležitým. Apple počas neho síce nezačne predávať iPhone 13, no spustí predobjednávky. Do obchodov by sa tak tento model mohol dostať presne o týždeň neskôr, teda 24. septembra.

iPhone 13 predstavenie

No a kedy nám Apple iPhone 13 odprezentuje? Informácie sa rôznia, no všetky sa zhodujú na tom, že by to mohlo byť približne v polovici septembra. Pri pohľade do kalendára a taktiež na minulosť predstavovania iPhonom nám to najviac vychádza na 14. september 2021. Presne to isté tvrdí aj Jon Prosser.

Pokiaľ sa teda tešíte na novú vlajkovú loď z Cupertina, je zrejmé, že nás od nej delí sotva niekoľko týždňov. Apple predvedie po boku iPhonu 13 aj Apple Watch Series 7, iPad mini 6. generácie, iPad 9. generácie a AirPods 3. generácie.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 exkluzívny únik: Pozrite sa na detaily, o ktorých sa zatiaľ nepísalo

Napíšte nám do komentára, na ktoré zo zariadení sa najviac tešíte vy. iPhone 13 bude mať podobný dizajn ako jeho predchodca. Líšiť sa však bude vo výkone, kvalite fotoaparátov a niekoľkých ďalších komponentoch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -