Len pred pár hodinami predstavila jablková spoločnosť úplne nový, iPad Pro 2020. Zariadenie ponúka vysoký výkon, zaujímavé možnosti, pomocou Magic Keyboard a v neposlednom rade aj LiDAR skener. Spolu so všetkými informáciami pribudli samozrejme aj prezentačné videá. Pozrite sa na ne a zoznámte sa s jedným z najlepších tabletov súčasnosti!

Pozrite sa na reklamy, ktoré propagujú nový iPad Pro 2020!

Ak si prečítate text a pozriete fotky, tak sa určite dozviete niečo nové. Najviac vám však dá video, ktoré ukazuje, ako produkt funguje v praxi. Apple sa snažilo v prezentačných spotoch tlačiť na to, aby nový iPad Pro vyobrazilo ako „hybridný počítač„. Všetko v spolupráci s novou klávesnicou Magic Keyboard, ktorej súčasťou je aj podsvietenie, alebo trackpad.

Spomenúť musíme aj najväčšiu inováciu, ktorá sa v Apple produktoch objavila vôbec prvýkrát. Je ňou samozrejme LiDAR skener (ToF senzor), ktorý dokáže pracovať s 3D priestorom. Vďaka tomuto prvku, ktorý okrem iného používa aj NASA na vesmírnych misiách, bude z iPadu Pro najlepšie zariadenie, na rozšírenú realitu. Jablková spoločnosť predstavila celkovo jednu reklamu, ktorú nazýva „How to correctly use a computer“. Asi vám je už všetkým jasné, prečo…

https://www.youtube.com/watch?v=w0P0FQ770dE

V druhom videu sa potom môžete pozrieť na prezentáciu samotného produktu, kde uvidíte všetky jeho novinky v mimoriadne rýchlych záberoch. Video má len niečo vyše minúty a iPad Pro vďaka nemu spoznáte v každom jeho vylepšení. Na záver dávame menšiu výzvu.

Do komentára nám napíšte, čo si o tejto technologickej novinke myslíte vy a či podľa vás bude úspešná na trhu. My jej dávame veľké šance! Všetky novinky, ktoré sa týkajú iPadu Pro 2020, si môžete prečítať na tejto stránke.

https://www.youtube.com/watch?v=09_QxCcBEyU

Prečítajte si tiež  Dočkali sme sa! iPadOS 15.4 a macOS Monterey 12.3 prinesú funkciu Universal Control
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.