Spoločnosť Apple je v oblasti marketingu ako doma. V minulosti firma vytvorila vlastné marketingové oddelenie kúpou reklamnej agentúry. Experti z tohto tímu presne vedia, ako a kedy sa majú propagovať jednotlivé technologické novinky a ich funkcie. Dnes pribudli dve videá do série Slofie. Sú tak jednoduché.

Pozrite sa na to ako geniálne Apple prezentuje „Slofie“

Jablková spoločnosť má na YouTube svoj vlastný kanál, na ktorom ju odoberá cez 10 miliónov používateľov. To už je slušná skupinka ľudí, pri ktorých môže zdieľať zaujímavý obsah. Dnes sme sa dočkali propagácie jednej z najdôležitejších funkcii vylepšenej prednej kamery na iPhone 11 a iPhone 11 Pro/11 Pro Max. Možno vám to príde ako „zbytočná blbosť“ ale pri troche kreativity to môže byť naozaj zábava.

- Reklama -

Slofies sú vlastne spomalené videá natočené Face Time kamerou na vašom iPhone. Evidentne sa tu snaží spoločnosť Apple nadviazať na fenomén Selfie trochu iným spôsobom. Novinku obsahujú iba vyššie uvedené novinky. Firma na propagáciu použila dva kratučké 15 sekundové spoty, pri ktorých ukazuje snowboardistov na svahu. Jeden z nich si ostrým oblúkom nahrnie do tváre množstvo snehu, zatiaľ čo druhý urobí efektné salto. Zábery sú veľmi jednoduché a veľmi akčné.

Pozrite sa na to ako geniálne Apple prezentuje "Slofie"
Pozrite sa na to ako geniálne Apple prezentuje „Slofie“ – svetapple.sk

Dnes je doba sociálnych sietí, kde ľudia podobné zábery zdieľajú. Teraz na to ale nie sú potrebné špeciálne akčné kamery tak ako kedysi. Stačí vám najnovší iPhone, kvalitný obal a Selfie tyčka. Do komentárov nám napíšte, čo si myslíte o novej funkcii Slofie v iPhone 11/ 11 Pro/ 11 Pro Max vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.