Pokiaľ nie ste technicky zameraný typ a zaujíma vás, z čoho sa skladá aktuálne jeden z najbelších smartfónov na svete máme pre vás video. Pozrite sa na to ako vyzerá iPhone 11 Pro rozobratý súčiastku po súčiastke.

Pozrite sa na to ako vyzerá iPhone 11 Pro rozobratý súčiastku po súčiastke.

Technológie sú v dnešnej dobe na extrémne vysokej úrovni. Apple pracuje každý rok na tom aby ich posunulo o level vyššie. Podarilo sa to aj teraz, keď sme mali možnosť vidieť nový iPhone 11 Pro. Ten obsahuje napríklad lepšiu vodeodolnosť, ešte vylepšený displej či dlhšiu výdrž batérie. Ako to ale v skutočnosti vyzerá po stránke hardvéru? YouTube kanál Cambo Fixing sa rozhodol ukázať nám reálny obraz toho ako vyzerá nový model 11 Pro vo vnútri.

Na pomerne dlhom, 28 minútovom videu autor rozoberá zariadenie krok po kroku. Ako môžete vidieť, na to aby ste odlepili napríklad len displej od zvyšku zariadenia potrebujete teplovzdušnú pištoľ. Jeho výmena bude teda stále dosť náročná. Rovnako tak treba rátať aj s tým, že so zachovaním vodeodolnosti to bude trochu problém. Všetko sa ale samozrejme dá. Tu spomenieme aj nový režim v iPhone, ktorý vás upozorní na to ak v ňom nebudete mať originálny displej.

Väčší akumulátor a tri šošovky fotoaparátu

Na videu nižšie môžete vidieť niekoľko kľúčových komponentov v čistej hardvérovej podobe. Jedným z nich je práve akumulátor. Batéria v novom modeli 11 pro vydrží až o 4 hodiny dlhšie ako v iPhone XS. V prípade väčšieho smartfónu označovaného ako 11 Pro Max sa bavíme o 5 hodinách. Spôsob akým to Apple odkázalo je pomerne jednoduchý. Akumulátor je podstatne väčší a tak zaberá viac miesta. Aj to je dôvod, prečo je nový iPhone hrubší ako ten starý.

- Reklama -

Rovnako tak musíme spomenúť aj prepracované 3 šošovky fotoaparátu. Autor videa ich na konci porovnáva s tými, ktoré sú súčasťou klasického iPhonu 11. Čo hovoríte na hardvér, dokázal vás presvedčiť k tomu aby ste si nový smartfón zakúpili alebo ostávate pri starších zariadeniach?

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here