Spoločnosť Apple každým rokom posúva hranice kvality fotoaparátov a videa na úplne novú úroveň. Zatiaľ, čo kedysi neboli v podstate ničím výnimočné, dnes už s nimi dokážete vytvoriť aj profesionálne zábery.

Pokiaľ chcete to najlepšie z najlepšieho, zaobstarajte si iPhone 13 Pro alebo iPhone 13 Pro Max, ktorý ako jediný ponúka možnosť natáčania do formátu ProRes s nízkou stratou kvality. Zároveň si môžete užívať aj Cinematic Mode, s ktorým dosiahnete skoro neuveriteľné „filmové“ výsledky.

O tom, že si nevymýšľame vás presvedčí aj video nižšie, o ktoré sa postaral fotograf Denis Barbas na svojom YouTube kanáli. Najnovší iPhone 13 Pro Max zobral na rôzne lokácie a zachytil ich v tom najlepšom možnom svetle.

Zrejme ani netreba pripomínať, že aj keď je na videu stále vidieť, že nevzniklo na profesionálnej kamere za desaťtisíce eur, na zariadenie, ktoré bežne nosíme vo vreckách a primárne bolo vyvinuté za účelom komunikácie je to viac ako dobré.

Prečítajte si tiež  Youtuber ponoril iPhone 13 Pro Max do hĺbky 236 metrov. Ako to dopadlo?

Pozrite si všetky zábery a napíšte nám do komentára, čo si o nich myslíte vy. Páči sa vám výsledok alebo by ste od telefónu za vyše 1000,00 € očakávali viac?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -