Používatelia Apple zariadení môžu z času na čas pociťovať, že tieto produkty sú príliš tuctové. Aj preto existujú luxusní úpravcovia ako napríklad ruský Caviar, ktorí vytvárajú jedinečné prevedenia s použitím drahých a vzácnych materiálov. Samozrejmosťou je potom precízne spracovanie.

Už sme vám ukázali viacero počinov z dielne Caviaru, ako napríklad iPhone 13 v edícii Elona Muska alebo iPhone 11 Pro za 62 000 €. Dnes tu máme úpravu, ktorá je o niečo lacnejšia no aj tak si za ňu zaplatíte poriadny balík peňazí.

Základný iPhone 13 Pro (128 GB) vás v nej bude stáť 6 990 $ (cca 5 360 €) a najdrahšia možnosť iPhone 13 Pro Max (1 TB) potom až 8 610 $ (cca 7 685 €).

Limitovaná edícia je inšpirovaná dizajnom prvého iPhonu z roku 2007, ktorý predstavil vtedajší generálny riaditeľ spoločnosti Apple Steve Jobs.

Ako môžete vidieť sami, okrem sofistikovanej úpravy bola zachovaná aj tradičná farebná kombinácia striebornej a čiernej farby. Celé to vyzerá veľmi originálne a hlavne luxusne.

iPhone 13 Pro v edícii: iPhone 2G

Caviar vo svojich propagačných materiáloch uvádza, že táto limitovaná edícia bude exkluzívna aj samotným počtom vyrobených kusov. Dokopy ich totiž vznikne iba 19 – pokiaľ sa vám teda tento dizajn páči, nemali by ste s ním váhať.

Samotný materiál, ktorý je použitý v zadnej časti je vysokokvalitný a veľmi odolný letecký tvrdený titán.

Prečítajte si tiež  Caviar ponúka upravené PS5. Použil tu 20kg zlata

V ňom sú potom vyryté schémy rôznych technický prvkov a riešení pôvodného iPhonu 2G z roku 2007, pričom všetko je pospájané komunikačnými linkami s centrálnou časťou (nahryznutým jablkom).

V logu Apple sa potom nachádza uzavretá kapsula, obsahujúca fragment pôvodnej základnej dosky iPhonu 2G – ide v podstate o typický prvok mnohých úprav spoločnosti Caviar.

Spodná časť nie je plastová tak ako na prvom iPhone, no ide o titán s čiernym PVD povlakom, v ktorom je vyrytý skutočný podpis Steva Jobsa. Každé zo zariadení má na svojom ráme vyryté aj svoje vlastné sériové číslo.

iPhone vám bude doručený v luxusnom koženom boxe, ktorý je prítomný pri všetkých úpravách. Samozrejmosťou je aj všetko príslušenstvo, ktoré dostanete štandardne ku iPhonu 13 Pro.

Viac sa dočítate na oficiálnej stránke výrobcu. Tak čo, idete do toho? Napíšte nám do komentára, či sa vám tento dizajn páči alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.