Apple je jedna z najväčších technologických spoločností na svete. Je pre ňu preto veľmi ťažké utajiť, ako budú vyzerať budúce produkty, systémy alebo služby. Pracuje na nich príliš veľa ľudí a tí sa zvyknú prerieknuť, či už je to omylom alebo zámerne.

Tentokrát však prišlo k odhaleniu väčšieho displeja na iPade mini celkom iným spôsobom. Ako iste viete, Apple pravidelne rozosiela svojim zákazníkom v niektorých krajinách dotazníky, kde sa ich pýta na rôzne špecifikácie produktov.

- Reklama -

Problém je však v tom, že to robí aj v čase, kedy o týchto produktoch máme relatívne veľa informácií. Aby sme uviedli príklad, firma minulý rok dotazníkom zisťovala, do akej miery ľudia využívajú svoj adaptér v iPhone tesne pred tým, než navždy zmizol z balenia.

Otázky smerujúce na veľkosť displeja iPadu mini 

Tentokrát sa pýta majiteľov iPadu mini 4. generácie nasledujúce: „Čo si myslíte o veľkosti displeja ‌iPadu mini‌ 4? Je príliš malý, ideálny alebo príliš veľký?“. Možnosti na odpoveď zahŕňajú „príliš malý“, „malý“, „správna veľkosť“, „veľký“ a „príliš veľký“.

Aj keď sa z tejto otázky nezdá, že by mala vplyv na veľkosť displeja v pripravovanom iPade mini 6. generácie, pretože toto zariadenie musí byť už dávno hotové, v skutočnosti môže slúžiť marketingovému oddeleniu Apple na prípravu kampaní. Na tých by sa totiž malo začať pracovať cca 1-2 mesiace pred predstavením zariadenia.

Na záver ešte dodáme, že Apple v dotazníku spomína aj iné otázky, ktoré naznačujú príchod zmeny veľkosti displeja. Firma sa používateľov pýta napríklad na to, aké aktivity robia so svojim iPadom mini v polohe na výšku a aké aktivity v polohe na šírku.

Novinka by mala dostať 8,3″ LCD zobrazovaciu jednotku so zaoblenými hranami a bez tlačidla Home Button. Touch ID sa presunie do uzamykacieho tlačidla Power Button. Tešíte sa?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -