Vo svete absurdít žijeme prakticky už niekoľko desaťročí. Z roka na rok pribúda čoraz viac vecí, ktoré nikto nikdy nepotreboval a ani potrebovať nebude a už na prvý pohľad je jasné, že sú tak trochu zvláštne. Nájdeš ich veľké množstvo v rôznych obchodoch v tvojom nákupnom centre ale jednu vec, ktorú tam nenájdeš nájdeš tu. Predstav si teraz, že si na stôl položíš sochu Vladimíra Putina. To by bolo super, ale čo keby mal tento Vladimír odseknutú časť hlavy a na miesto nej reproduktor?

Vladimír Putin ako reproduktor

Vladimír Putin je hneď po Chuckovi Norrisovi ďalším kandidátom, aby sa stal najmocnejším mužom sveta ktorého si budeme stvárňovať na rôznych predmetoch. Spomeniem napríklad iPhone 6 z 24-karátového zlata, ktorý si musí zakúpiť každý správny fanúšik Ruského prezidenta. To ale ani zďaleka nie je tá najabsurdnejšia vec, akú si so spojením s Vladimírom kedy videl a som si istý, že to, čo o pár sekúnd uvidíš zaradíš aj ty do svojej siene najväčších hlúpostí, aké kedy človek vyrobil. Predstavujeme ti sochu Vladimíra Putina ako reproduktor.

- Reklama -
Aj ty môžeš mať svojho Putina! - svetapple.sk
Aj ty môžeš mať svojho Putina! – svetapple.sk

The sound of Power

Presne tak sa volá tento absurdný výrobok, ktorý ti umožní kúpiť si svojho hovoriaceho Putina domov už za 1111€. Hovoriaceho doslovne. Tento výrobok je síce na prvý pohľad socha Ruského prezidenta ale pokiaľ sa človek pozrie z iného uhlu či strany zistí, že mu z hlavy vytŕča reproduktor. Tento Putin vie dokonca hrať aj cez Bluetooth, takže nemusíš riešiť zbytočné „káblovačky,“ je jednoducho aktuálny a moderný.

A teraz asi to najlepšie. Tento produkt nezaznamenáva nijakú špeciálnu masovú výrobu a pôjde viacmenej len o limitovanú edíciu, kedy výrobca ponúkne len 99 kusov tohto jedinečného produktu. Okrem teba ho teda bude mať už len pár desiatok ďalších šťastlivcov. Akonáhle sa vypredajú všetky hlavy a v ponuke zostane len posledný kus 1/100, výrobca ho pošle do internetovej aukcie.

Prečítaj si tiež: Nový Superb prinesie podporu CarPlay

No, nevyzerá to zle, najmä ak bývaš sám a cítiš sa byť osamelý. Taký Vladimír Putin: The sound of Power by ti určite spríjemnil spoločnosť. Ak ho ale chceš tak sa poponáhľaj. Ponuka je limitovaná, svojho Putina si môžeš kúpiť priamo tu!

Vladimír Putin ako reproduktor je dostupný už za 1111 euro! - svetapple.sk
Vladimír Putin ako reproduktor je dostupný už za 1111 euro! – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.