Spoločnosť Apple sa stále pripravuje na najväčší event v tomto roku, na ktorom nám predstaví úplne nový iPhone 15. Aj keď je zariadenie zahalené rúškom tajomstva, nebudeme si klamať, že o ňom v tejto chvíli vieme už prakticky všetko. Navyše sa zdá, že Apple už má hotové prvé kusy, ktoré boli odoslané recenzentom po celom svete. Unikla fotografia balenia.

Konkrétne na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) ju zdieľal účet Theapplebizz. Krabička zariadenia je ukrytá v papierovej fólii, na ktorej sa nachádzajú dôležité informácie. Okrem toho, že by malo ísť skutočne o jednotku určenú výhradne na recenzie je na krabici napísané aj to, čo recenzentovi / novinárovi hrozí, ak zariadenie aktivuje skôr, než mu to dovoľuje spoločnosť Apple. Nutné je zdôrazniť, že technologický gigant z Cupertina má všetky tieto zariadenia pod kontrolou a tak presne vie, kedy sa ich niekto pokúsil aktivovať.

Na krabici sa píše, že ide o nový produkt spoločnosti Apple a nikto ho nemôže zapnúť skôr, ako 13. septembra 2023 pred 8:01 ráno. To dáva zmysel, nakoľko event Wonderlust vypukne 12. septembra 2023 a jediné miesto, kde si bude možné v tom čase prehliadnuť nový iPhone 15 naživo bude priamo centrála spoločnosti Apple, ktorú nazývame Apple Park.

Navyše ani sem nebude mať prístup verejnosť, ale len vyvolení novinári z tých najprestížnejších médií na svete. Najskôr sa teda budeme musieť spoliehať na ich prvé dojmy, ktoré budú po evente zverejňované na YouTube, Twitteri či internetových stránkach.

Čo hrozí, keď niekto ukáže a aktivuje iPhone 15 Pro skôr, ako to dovoľuje Apple? 

iPhone 15 Pro balenie pre recenzentov
Zdroj: X / theapplebizz

Na krabici zariadenia sa nachádza varovanie pred tým, aby nikto neskúšal zariadenie aktivovať skôr, ako 13. septembra 2023 o 8:01. V opačnom prípade mu spoločnosť Apple môže vystaviť mastnú pokutu, ktorá sa mu určite nebude chcieť platiť.

Technologický gigant hovorí konkrétne o čiastke 200 000 juanov, čo je v prepočte zhruba 25 500 €. To určite za takúto chybu nestojí. Taktiež je možné, že by Apple v prípade porušenia pravidiel bolo schopné osobu, ktorá sa toho dopustila stíhať aj súdne.

Netreba totiž zabúdať, že iPhone 15 je stále „prísne tajný“ projekt, ktorý zatiaľ neexistuje a je ho možné považovať za akési obchodné tajomstvo spoločnosti.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Test iOS 13.2 vs iOS 13.3 beta. Ktorý operačný systém je rýchlejší?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -