Samsung Galaxy S23 Ultra je tu s nami skoro rok a aj vďaka tomu sa jeho výber mimoriadne oplatí. Zariadenie, ktoré je stále považované za jeden z najlepších Androidov môžete totiž kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Pokiaľ vás omrzel iPhone, alebo len chcete vyskúšať „druhú stranu“, ide o dokonalú príležitosť.

Po hardvérovej stránke má Samsung Galaxy S23 Ultra snáď úplne všetko, či si len viete predstaviť. Nájdete tu 6,8″ AMOLED displej s rozlíšením 3088 x 1440 pixelov, 120 Hz obnovovacou frekvenciou a tiež funkciou Always-on. Taktiež sa môžete tešiť na procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s 8 GB RAM s vysokým výkonom a perfektnou energetickou účinnosťou.

Čo sa potom týka ceny, tá v čase uvedenia na trh štartovala na čiastke 1 399 € za základný 256 GB model. To je skoro rovnako, než koľko si spoločnosť Apple pýta za iPhone 15 Pro Max. Možno aj z toho dôvodu klesla hodnota Samsungu Galaxy S23 Ultra na oveľa nižšiu úroveň a dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 915 €. Ušetríte takmer 500 € a budete mať smartfón, ktorý vám poslúži ešte niekoľko dlhých rokov. Môže za to moderný čip, ale aj extrémne nabitý hardvér.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Samsung

Spomeňme napríklad kamerový systém, ktorého hlavný snímač má až 200 Mpx a clonu f/1.7. Samozrejmosťou je aj periskop s 10x optickým a 100x digitálnym zoom a nechýba ani ultraširokouhlý objektív s 12 Mpx rozlíšením. Telefón tiež podporuje rôzne režimy, ako ten nočný, alebo portrétny. Stačí si len vybrať a môžete tvoriť.

Samsung Galaxy S23 Ultra má tiež perfektnú výdrž batérie s celkovou kapacitou až 5 000 mAh. Vďaka tomu vám pri stredne náročnom používaní vydrží pokojne aj dva dni na jedno nabitie. Ak sa vám teda tento model zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 910 €. A to je veru super cena.

Je síce pravda, že už čoskoro vyjde jeho nástupca Galaxy S24 Ultra, no ten sa bude skoro určite predávať pokojne aj o 400 – 500 € drahšie. A verte, alebo nie, že tie zmeny, ktoré prinesie, nebudú stáť za takýto mastný príplatok. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung zažíva ťažké obdobie. Jeho zisk klesol o 95 %
Môže ťa zaujímať
- Reklama -