Spoločnosť Samsung predstavila svoju vlajkovú loď Galaxy S23 Ultra ešte začiatkom roka 2023 a do dnešných dní ide o smartfón, ktorý má poriadne nabitý hardvér. Zároveň tiež hovoríme o azda najväčšom konkurentovi pre iPhone 15 Pro Max s tým rozdielom, že Galaxy S23 Ultra môžete mať hneď a po obrovských zľavách na ňom dokážete ušetriť stovky eur. Ak zvažujete jeho nákup, práve teraz je tá najlepšia možná príležitosť na to, aby ste ho uskutočnili.

Samsung Galaxy S23 Ultra má obrovský 6,8″ AMOLED displej s rozlíšením až 3088 x 1440 pixelov a 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Tešiť sa tiež môžete na funkciu Always-on a mimoriadne vysokú kvalitu zobrazenia akéhokoľvek obsahu. Pod kapotou sa potom skrýva čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s 8 GB RAM, ktorý má poriadnu porciu výkonu ako pre bežné úlohy, tak aj pre náčoné hry a zabezpečí vám plynulú prevádzku za akýchkoľvek okolností. Veď to, že tento čip používajú tie najdrahšie Androidy asi nebude náhoda.

No a aká je cena za Samsung Galaxy S23 Ultra? Viac než pozitívna. Toto zariadenie štartuje v základnom prevedení (256 GB) na hranici 1 399 €, čo je veľmi podobná čiastka, ako si Apple pýta za svoj iPhone 15 Pro Max. Po kliknutí na tento odkaz však Galaxy S23 Ultra kúpite už za 938 €, vďaka čomu na ňom ušetríte viac ako 460 €. A to už sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Konkurenčný iPhone 15 Pro Max s rovnakou základnou pamäťou dnes štartuje na úrovni 1 449 € a ak si ho dnes objednáte, čakať naň môžete aj mesiace. Aj z tohto dôvodu môže byť pre niektorých zákazníkov Samsung Galaxy S23 Ultra lepší deal. Veď nesklame ani fotoaparátmi.

Samsung Galaxy S23 Ultra má brutálny kamerový systém 

iPhone 14 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: YouTube / TP Resurrection (úprava redakcie)

Ako určite viete, smartfón od juhokórejského výrobcu má fantastické zadné fotoaparáty. Hlavný snímač ponúka rozlíšenie neuveriteľných 200 Mpx a clonu f/1.7. Rovnako je tu aj periskop, vďaka ktorému je možné využívať až 10x optický a 100x digitálny zoom. iPhone 15 Pro Max je v tomto smere stále len na polovičnej hodnote v rámci optického priblíženia.

Rovnako vás poteší aj kvalitný 12 mpx snímač, ktorý je ako stvorený na sociálne siete. Samsung pri svojich kamerových systémoch používa samozrejme plnohodnotnú optickú stabilizáciu videa či rôzne režimy, ktoré vám budú uľahčovať fotenie v noci alebo zachytávanie portrétov. Je len na vás, čo si vyberiete.

Prečítajte si tiež  A je to tu, na internete sa objavilo šasi iPhonu 6C!

Kapitolou samou o sebe je potom batéria s celkovou kapacitou až 5 000 mAh. Vďaka úspornému procesoru od spoločnosti Qualcomm vám Samsung Galaxy S23 Ultra s týmito parametrami vydrží pokojne aj dva dni na jedno nabitie. Smartfón samozrejme podporuje 45 W rýchle nabíjanie cez kábel, ale aj 15 W bezdrôtové či dokonca 4,5 W reverzné nabíjanie.

Ak vás teda Samsung Galaxy S23 Ultra zaujal a nie ste skalným fanúšikom spoločnosti Apple, toto zariadenie sa určite oplatí vyskúšať. Najmä ak ho po kliknutí na tento odkaz viete kúpiť za 938 €. Za tieto peniaze dnes Apple oficiálne nepredáva ani najzákladnejší iPhone 15, ktorý na Samsung Galaxy S23 Ultra v mnohých smeroch stráca.

Na druhej strane dodávame, že ľudia ktorí milujú iOS sa s Androidom v tomto smartfóne pravdepodobne nikdy nezžijú. Aj preto treba dobre zvážiť, či sa vám tento nákup oplatí alebo nie. Rozhodnutie nechávame samozrejme na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -