Pokiaľ uvažujete nad tým, že si kúpite najlepší smartfón súčasnosti a iPhone 15 Pro Max vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, prípadne vás nezaujal, teraz si môžete zaobstarať jeho najväčšieho konkurenta s operačným systémom Android za super cenu. Samsung Galaxy S24 Ultra je po cenovom zvýhodnení extrémne dostupný a na jeho nákupe ušetríte stovky eur. Ponúka špičkové technológie, s ktorými budete roky spokojní.

Začnime tým, že Samsung Galaxy S24 Ultra má titánový rám a jeho sklo chráni mimoriadne odolné Corning Gorilla Armor. Taktiež je tu ochrana voči vode v rámci normy IP68 či špičkový 6,8″ AMOLED displej so 120 Hz obnovovacou frekvenciou a rozlíšením až 3120 × 1 440 pixelov. Náročných zákazníkov poteší aj extrémne výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ktorý sa svojimi schopnosťami dorovnáva na čip A17 Pro, ktorý môžete poznať z iPhonu 15 Pro Max. Operačná pamäť RAM dosahuje až 12 GB, čo je o 4 GB viac, než vám ponúkne spoločnosť Apple.

Poďme sa teraz pozrieť na cenu tohto špičkového smartfónu. Samsung Galaxy S24 Ultra sa štandardne predáva v 256 GB verzii za 1 449 €, čo je zhodou okolností úplne rovnako, než koľko by ste zaplatili za konkurenčný iPhone 15 Pro Max. Ak ho, ale chcete získať lacnejšie, po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 1 095 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako 350 €! A to je ponuka, ktorá sa neodmieta.

V Samsungu Galaxy S24 Ultra nájdete moderné AI technológie zamerané na vyššiu produktivitu a rýchlosť a nechýba mu ani špičkový fotoaparát. Hlavný snímač má až 200 Mpx a potom je tu 12 Mpx ultraširokouhlý objektív a 10 Mpx teleobjektív. Spolu s prednou 12 Mpx kamerou získate hardvér, s ktorým zachytíte nádherné fotografie aj videá v tej najvyššej kvalite. Samsung Galaxy S24 Ultra má tiež snímač odtlačkov prstov zabudovaný priamo v displeji a nechýba mu ani USB-C konektor, podpora NFC technológie či 5G siete.

V neposlednom rade sa môžete tešiť na 5 000 mAh akumulátor s celodennou výdržou batérie. Obrovskou výhodou je podpora rýchleho, až 45 W nabíjania a bezdrôtového až 15 W nabíjania. Samsung Galaxy S24 Ultra má dokonca aj reverzné nabíjanie a množstvo ďalších benefitov, ktoré sa nám nezmestili do tohto článku. Ak sa vám teda zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 1 095 €, čo je absolútne fantastická ponuka.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro Max je neuveriteľne úspešný. Apple urgentne zvyšuje jeho produkciu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -